JUNIOŘI: Tým Tábora si v dohrávce 3. kola "zatrénoval" se strakonickým soupeřem

13.10.2022 21:58, autor: Pavel Šácha

Se zpožděním a jen s jedenácti hráči včetně brankáře dorazili ve čtvrtek junioři Strakonic k dohrávce 3. kola regionální ligy do Tábora. Šedesát minut hry ho proměnilo v zápas pohodově naladěné, leč tu a tam nudící se kočky s bezbrannou a odevzdaně působící myší. Resumé? Vítězství v poměru 15:0, tři táborské body do tabulky a v neposlední řadě také respekt pro strakonického brankáře, který ještě mnohé z domácích útočných výpadů zneškodnil.

JUNIOŘI: Tým Tábora si v dohrávce 3. kola "zatrénoval" se strakonickým soupeřem

HC Tábor - HC Strakonice

15:0 (6:0, 6:0, 3:0)

Čtvrtek, 13.10.2022 18:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Čančura (Šimák, Suchan), 6. Anděl (Janda, Šťastný), 8. Šťastný (Kundrát, Vaněk), 11. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 17. Šimák (Bejšák), 19. Šťastný (Kundrát, Janda), 25. Šťastný (Vaněk, Kundrát), 28. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 29. Šimák (Suchan, Čančura), 34. Bejšák (Šimák, Suchan), 36. Šimák (Kundrát), 40. Kundrát (Šťastný, Vaněk), 47. Janda (Ostrý), 47. Suchan (Čančura, Šimák), 60. Šťastný (Kundrát)

Rozhodčí: Poskočil - Ent, Hřídel.   Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 50

HC TÁBOR: Prchlík (32. Ostrý) — Anděl, Janda, Ondřej, Bejšák, Rottenberg, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Kundrát – Suchan, Šimák, Čančura – Špánek, Sochůrek, Kupka.

HC STRAKONICE: Švehla — Drabeš, Ryba, Šíma — Beníšek, Vostradovský, Vaník, Slavík, Koška, Vaněček, Novotný.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor:

„Na utkání není opravdu příliš co hodnotit. Soupeř byl hodně slaboučký a nedonutil nás k žádnému výraznějšímu výkonu. V naší hře se i tak hlavně z počátku objevilo pár hezkých věcí, ale jinak to opravdu nebyl zápas, který by nás jakkoliv prověřil.“          

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality