JUNIOŘI: Táborští jsou při chuti, střelnici si otevřeli také na klatovském ledě

18.10.2022 20:51, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři prožili v regionální lize gólově mimořádně štědrý a bohatý týden. Po čtvrteční patnáctibrankové kanonádě s oslabenými Strakonicemi dovedl k dvouciferné výhře také nedělní střetnutí na ledě Klatov. Hattrick si zapsali do svých individuálních statistik Miroslav Šimák a Martin Kundrát, který se díky tomu prodral do čela kanadského bodování soutěže. V brance kohoutů poprvé stanul pomocník z Písku Jiří Tesař, ústřední strůjce jarní záchrany táborského dorostu v extraligové soutěži.

HC Klatovy - HC Tábor

2:11 (1:4, 0:4, 1:3)

Neděle, 16.10.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 17. Turhobr (TS), 52. Beer (Turhobr) - 9. Šimák (Suchan, Čančura), 12. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 13. Adamec (Kundrát), 20. Šimák, 27. Kundrát (Šťastný, Vaněk), 27. Šťastný (Vaněk, Janda), 36. Šimák (Suchan), 38. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 46. Čančura (Suchan, Šimák), 52. Šťastný (Janda, Kundrát), 53. Sochůrek (Špánek).

Rozhodčí: Kosnar - Rubáš, Tvrdík.   Vyloučení: 2:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 24

HC KLATOVY: Pitel (Štefl) — Krsová, Rendl, Balák, Jonáš — Schmiedt, Batěk, Pavlík, Kovářík, Turhobr, Lukeš, Hlavatý, Beer.

HC TÁBOR: Tesař (Koryťák) — Anděl, Janda, Ondřej, Adamec, Bejšák, Rottenerg, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Kundrát, Suchan, Šimák, Čančura, Sochůrek, Špánek, Kupka.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor:

„Musíme si přiznat, že soupeř ani zdaleka nedosahoval kvalit z loňského ročníku, což pro nás bylo zklamáním. Pozitivní je, že v utkání dostali odpovídající prostor všichni naši hráči.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality