JUNIOŘI: Táborští jsou při chuti, střelnici si otevřeli také na klatovském ledě

18.10.2022 20:51, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři prožili v regionální lize gólově mimořádně štědrý a bohatý týden. Po čtvrteční patnáctibrankové kanonádě s oslabenými Strakonicemi dovedl k dvouciferné výhře také nedělní střetnutí na ledě Klatov. Hattrick si zapsali do svých individuálních statistik Miroslav Šimák a Martin Kundrát, který se díky tomu prodral do čela kanadského bodování soutěže. V brance kohoutů poprvé stanul pomocník z Písku Jiří Tesař, ústřední strůjce jarní záchrany táborského dorostu v extraligové soutěži.

HC Klatovy - HC Tábor

2:11 (1:4, 0:4, 1:3)

Neděle, 16.10.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 17. Turhobr (TS), 52. Beer (Turhobr) - 9. Šimák (Suchan, Čančura), 12. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 13. Adamec (Kundrát), 20. Šimák, 27. Kundrát (Šťastný, Vaněk), 27. Šťastný (Vaněk, Janda), 36. Šimák (Suchan), 38. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 46. Čančura (Suchan, Šimák), 52. Šťastný (Janda, Kundrát), 53. Sochůrek (Špánek).

Rozhodčí: Kosnar - Rubáš, Tvrdík.   Vyloučení: 2:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 24

HC KLATOVY: Pitel (Štefl) — Krsová, Rendl, Balák, Jonáš — Schmiedt, Batěk, Pavlík, Kovářík, Turhobr, Lukeš, Hlavatý, Beer.

HC TÁBOR: Tesař (Koryťák) — Anděl, Janda, Ondřej, Adamec, Bejšák, Rottenerg, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Kundrát, Suchan, Šimák, Čančura, Sochůrek, Špánek, Kupka.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor:

„Musíme si přiznat, že soupeř ani zdaleka nedosahoval kvalit z loňského ročníku, což pro nás bylo zklamáním. Pozitivní je, že v utkání dostali odpovídající prostor všichni naši hráči.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

 • Anketa na webu

  St 23.08. |

  Základní část druhé hokejové ligy se blíží. Jak budete řešit vstup na domácí zápasy táborského týmu? 

Starší aktuality