JUNIOŘI: Táborští jsou při chuti, střelnici si otevřeli také na klatovském ledě

18.10.2022 20:51, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři prožili v regionální lize gólově mimořádně štědrý a bohatý týden. Po čtvrteční patnáctibrankové kanonádě s oslabenými Strakonicemi dovedl k dvouciferné výhře také nedělní střetnutí na ledě Klatov. Hattrick si zapsali do svých individuálních statistik Miroslav Šimák a Martin Kundrát, který se díky tomu prodral do čela kanadského bodování soutěže. V brance kohoutů poprvé stanul pomocník z Písku Jiří Tesař, ústřední strůjce jarní záchrany táborského dorostu v extraligové soutěži.

HC Klatovy - HC Tábor

2:11 (1:4, 0:4, 1:3)

Neděle, 16.10.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 17. Turhobr (TS), 52. Beer (Turhobr) - 9. Šimák (Suchan, Čančura), 12. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 13. Adamec (Kundrát), 20. Šimák, 27. Kundrát (Šťastný, Vaněk), 27. Šťastný (Vaněk, Janda), 36. Šimák (Suchan), 38. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 46. Čančura (Suchan, Šimák), 52. Šťastný (Janda, Kundrát), 53. Sochůrek (Špánek).

Rozhodčí: Kosnar - Rubáš, Tvrdík.   Vyloučení: 2:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 24

HC KLATOVY: Pitel (Štefl) — Krsová, Rendl, Balák, Jonáš — Schmiedt, Batěk, Pavlík, Kovářík, Turhobr, Lukeš, Hlavatý, Beer.

HC TÁBOR: Tesař (Koryťák) — Anděl, Janda, Ondřej, Adamec, Bejšák, Rottenerg, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Kundrát, Suchan, Šimák, Čančura, Sochůrek, Špánek, Kupka.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor:

„Musíme si přiznat, že soupeř ani zdaleka nedosahoval kvalit z loňského ročníku, což pro nás bylo zklamáním. Pozitivní je, že v utkání dostali odpovídající prostor všichni naši hráči.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality