JUNIOŘI: Souseda ze Soběslavi debaklu neušetřili, k Rokycanům byli milosrdní

26.10.2022 00:42, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr klubu má víkendové dvojutkání regionální ligy zdárně za sebou. Po páteční nelítostné devatenáctibrankové kanonádě se sousední Soběslaví dovedl k bezproblémové výhře i gólově střídmější duel s mužstvem Rokycan.

JUNIOŘI: Souseda ze Soběslavi debaklu neušetřili, k Rokycanům byli milosrdní

HC Tábor - Spartak Soběslav

19:2 (5:0, 8:0, 6:2)

Pátek, 21.10.2022 19:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Kundrát (Šťastný), 3. Špánek (Sochůrek, Kupka), 5. Sochůrek (Kupka, Lutovský), 19. Špánek (Vaněk), 20. Kundrát (Šimák, Suchan), 22. Šťastný (Kundrát), 27. Vaněk (Kundrát, Šťastný), 30. Lutovský (Špánek, Rottenberg), 33. Janda (Vaněk), 34. Kundrát (Janda, Vaněk), 35. Šimák, 37. Šťastný (Kundrát, Vaněk), 37. Vaněk (Šťastný, Kundrát), 50. Šimák (Suchan), 50. Špánek (Sochůrek, Lutovský), 52. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 52. Kupka (Šimák, Suchan), 53. Špánek (Rottenberg, Bejšák), 60. Kupka (Ondřej, Šimák) - 43. Škrleta (TS), 56. Brožka (Tuček).

Rozhodčí: Vokoun - Diviš, Ent.   Vyloučení: 6:3 - navíc Šrubař (Soběslav) 5+OK   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 139

HC TÁBOR: Koryťák (30. Ostrý) – Adamec, Janda, Ondřej, Anděl, Rottenberg. Lutovský – Šťastný, Vaněk, Kundrát – Suchan, Šimák, Kupka – Špánek, Sochůrek, Bejšák.

SPARTAK SOBĚSLAV: Ježek (Panský) — Berounský, Lukeš, Musil, Šrubař, Schmidtmayer, Novák — Štefka, Voráček, Bláha, Brožka, Lakomý, Klečacký, Tuček, Škrleta, Stanislav.

HC Tábor - HC Rokycany

5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Neděle, 23.10.2022 16:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 4. Šťastný (Adamec), 12. Kupka (Suchan, Šimák), 28. Kupka (Suchan, Kohout), 30. Kundrát (Janda), 58. Bejšák (Adamec) - 26. Němeček (Voves, Šrédl).

Rozhodčí: Kraval - Kopřiva, Havelka.   Vyloučení: 5:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 50

HC TÁBOR: Ostrý (31. Koryťák) – Adamec, Janda, Ondřej, Anděl, Kohout. Lutovský – Šťastný, Vaněk, Kundrát – Suchan, Šimák, Kupka – Špánek, Sochůrek, Bejšák.

HC ROKYCANY: Průcha (Karbulka) – Diviš, Turek, Voves, Křepela – Šrédl, Krajči, Hanzlík, Martinák, Němeček, Maťák.


Štěpán Kadilák, trenér juniorů HC Tábor: „Páteční duel jsme odehráli podle našeho plánu
a představ. Utkání bylo brzy rozhodnuté, a pak už se dohrávalo v poklidu a bylo jen otázkou konečného skóre. Do nedělního utkání jsme pod dojmem páteční vysoké výhry vstoupili dost lehkovážně. Naše hra nebyla vyloženě špatná, ale v některých fázích až příliš liknavá, takže skóre nenarůstalo tak, jak bychom si představovali. Pravdou je, že soupeři výborně zachytal brankář. Celkově jsme ale samozřejmě spokojeni, po víkendu máme dalších šest bodů a můžeme se připravovat na další zápasy.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality