DOROST: Laciné chyby, nízká produktivita. Táborští mladíci vyšli znovu naprázdno

01.11.2022 23:27, autor: Pavel Šácha

Extraligové konto táborského dorostu po uplynulém víkendu nezbohatlo. Navzdory velmi slibným herním pasážím se mladí kohouti gólově ani bodově neprosadili v Pardubicích a cenný zisk jim protekl mezi prsty i v sobotním domácím střetnutí s Motorem České Budějovice.

DOROST: Laciné chyby, nízká produktivita. Táborští mladíci vyšli znovu naprázdno

Dynamo Pardubice - HC Tábor

4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Čtvrtek, 27.10.2022 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 20. Lempach (Pilař, Kučera), 46. Bartoň (Kantor, Turena), 48. Drahoš (Korec), 52. Drahoš (Bartoň).

Rozhodčí: Veinfurter – Kopecký, Hofman.   Vyloučení: 1:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 41:10   Diváci: 60

DYNAMO PARDUBICE: Tuláček – Křečan, Švec, Vápeník, Úlehla, Oliva, Šmerda, Kaštánek – Kučera, Bartoň, Korec, Pilař, Pražan, Lempach, Kantor, Drahoš, Turena, Joska.

HC TÁBOR: Wajtr – Kratochvíl, Bačo, Jaroš, Jirášek, Šťastný, Mrázek, Céza – Hlavín, Mohyla, Bouška, Pospíchal, Němeček, Eremiáš, Vlček, Dohnal, Suchan.

HC Tábor - Motor Č. Budějovice

2:4 (1:2, 1:2, 0:0)

Sobota, 29.10.2022 14:15 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 4. Bouška (Suchan, Bačo), 32. J. Pospíchal (Podzimek, Eremiáš) - 13. Kubík (Humeník, Aulický), 16. Drančák, 25. Humeník (Blažek, Šimon), 27. Fábera (Šimon).

Rozhodčí: Matoušek - Tichý, Karásek.   Vyloučení: 2:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 31:48   Diváci: 80

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Jirášek, Bačo, Mrázek, Jaroš. Šťastný, Céza, Kratochvíl – Vlček, Suchan, Němeček, Pospíchal, Bouška, Eremiáš, Křepelka, Dohnal, Mohyla, Podzimek.

MOTOR Č. BUDĚJOVICE: Schacherl (Pytel) – Blažek, Fábera, Kubík, Šíma, Prušák, Lukáš – Lukeš, Hoch, Kretschmer, Humeník, Šimon, Hečko, Aulický, Postl, Kinter, Drančák.


Arpád Györi, trenér dorostu HC Tábor: „V Pardubicích jsme dlouho velmi dobře bránili, bohužel nás ale znovu srazily individuální chyby, od kterých se stále neumíme oprostit. Doma s Českými Budějovicemi jsme chtěli na slibné pasáže z Pardubic navázat, což se nám v určitých fázích zápasu dařilo.  Bohužel nás nadále sráží nejen velké množství chyb jednotlivců, ale také proměňování šancí. Za stavu 1:2 jsme měli tři vyložené šance a trefili i tyč, ale naše produktivita je hodně nízká.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality