JUNIOŘI: Střelci dostáli v první části svému jménu, pak už je Táborští rázně odzbrojili

16.11.2022 00:36, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři v neděli uložili na své konto v regionální lize další tři body. První třetinu utkání s jindřichohradeckými Střelci si rozhodně za rámeček nedají a po devítigóĺových manévrech museli dohánět jednobrankové manko. Od druhé části ale usměrnili duel do standardních kolejí, dostali ho pod svou kontrolu a nakonec ho dovedli k dvoucifernému vítězství.

HC Tábor - Střelci J. Hradec

13:6 (4:5, 3:0, 6:1)

Neděle, 13.11.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 5. Šimák (Kundrát), 16. Kundrát (Vaněk, Šťastný), 18. Kohout (Bejšák, Suchan), 19. Šimák (Suchan), 24. Janda (Kundrát, Ondřej), 24. Suchan (Šimák), 34. Suchan (Ondřej, Šimák), 50. Šťastný (Kundrát), 50. Vaněk (Kundrát, Šťastný), 51. Suchan (Šimák), 58. Vaněk (Lutovský, Kundrát), 59. Šimák (Šťastný, Adamec), 60. Vaněk (Janda) - 3. Svoboda (Kovaříček), 6. Šimek (Čeloud), 10. Mareš (Makovec, Zamazal), 18. Svoboda (Kovaříček, Vylít), 18. Punda (Kovaříček), 49. Elian (Makovec).

Rozhodčí: Novotný - Mitáš, Hlaváč.   Vyloučení: 4:3   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 80

HC TÁBOR: Tesař (Ostrý) — Janda, Adamec, Ondřej, Kohout, Rottenberg, Lutovský, Anděl — Šťastný, Vaněk, Kundrát – Suchan, Šimák, Kupka – Špánek, Sochůrek, Bejšák, Říha.

STŘELCI J. HRADEC: Soukup (Petrů) — Punda, Elian, Pevný, Šťastný, Vylít, Klípa, E. Zamazal — Jon, Čeloud, Svoboda, Mareš, Bukovský, Makovec, Kynčl, Šimek, Kovaříček, D. Zamazal.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor: „K první třetině jsme přistoupili velice laxně, nechali jsme si dát laciné góly, a pak jsme měli zbytečné starosti s tím výsledek otáčet. Postupem času se projevila naše síla a kvalita a promítlo se i do skóre. Jsme rádi za vítězství, ale v důležitějších zápasech by se nám mohl takový začátek vymstít.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality