DOROST: Pokažený start záchranářské mise. Severočeši na táborském ledě vládli

29.11.2022 20:45, autor: Pavel Šácha

Extraligoví dorostenci vstoupili o víkendu do nadstavby. Fáze, kde už se nad mužstvy kývá sestupová kosa, byť skupina nese název O účast v play-off. Táborský celek na úvod absolvoval domácí dvojboj se severočeskými soupeři a nedopadl pro něj právě lichotivě. V pátek se musel sklonit před chomutovskými Piráty a na příznivou vlnu se nenaladil ani v sobotním střetnutí s Růžičkovým Litvínovem. V obou případech srazila mladým kohoutům vaz chabá produktivita vyjádřená jediným gólem v každém z utkání v třaskavé směsi s četnými individuálními chybami.

DOROST: Pokažený start záchranářské mise. Severočeši na táborském ledě vládli

HC Tábor - Piráti Chomutov

1:9 (1:2, 0:6, 0:1)

Pátek, 25.11.2022 15:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 6. Šťastný (Vlček) - 4. Holejšovský (Novák, Ibl), 13. Kalvoda (Pospíšil), 22. Grosskopf (Novák, Nastoupil), 26. Sochor (Záhorec), 31. Nastoupil (Grosskopf, Ibl), 32. Chládek (Sochor), 39. Grosskopf (Nastoupil), 39. Šilhan, 45. Malcovský (Grosskopf, Ibl).

Rozhodčí: Hornáček - Teršíp, Hnilička.   Vyloučení: 3:3   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 21:34   Diváci: 50

HC TÁBOR: Ferdus (32. Šrámek) – Jirášek, Bačo, Mrázek, Jaroš, Šťastný, Céza, Honzík – Eremiáš, Dohnal, Bouška, Mohyla, Vrba, Pospíchal, Němeček, Vlček, Hlavín, Suchan.

PIRÁTI CHOMUTOV: Štěrba (Hájek) – Ibl, Záhorec, Švarc, Malcovský, Malý, Kůrka, Holejšovský – Nastoupil, Novák, Pospíšil, Kalvoda, Halfar, Chládek, Sochor, Grosskopf, Šilhan, Bečvář.

HC Tábor - Verva Litvínov

1:5 (1:2, 0:1, 0:2)

Úterý, 29.11.2022 12:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 15. Eremiáš - 8. Tůma (M. Peroutka, J. Peroutka), 19. Raichl (Winkelhöfer), 25. Soušek (Tomaník, Raichl), 41. J. Peroutka (Bednařík), 48. Raichl (J. Peroutka).

Rozhodčí: Hacaperka – Sýkora, Hošťálek.   Vyloučení: 4:4   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 14:26   Diváci: 60

HC TÁBOR: Šrámek (Ferdus) – Jirášek, Bačo, Mrázek, Jaroš, Šťastný, Céza, Honzík – Eremiáš, Dohnal, Pospíchal, Bouška, Mohyla, Němeček, Hlavín, Vlček, Suchan.

VERVA LITVÍNOV: Balík (Trejbal) – Prokeš, Břenda, Žák, Winkelhofer, Kladivo, Liška – J. Peroutka, M. Peroutka, Dostál, Tůma, Tomaník, Raichl, Bednařík, Sander, Horský, Koky.


Arpád Györi, trenér dorostu HC Tábor: „Je to bohužel stále stejné. Klukům rozhodně nelze upřít snahu, tam je to v pořádku, ale dostáváme příliš laciné góly. Alfou omegou jsou samozřejmě hrubé chyby, které naši soupeři dokážou trestat. Problém je, že za nepříznivého stavu nedokážeme reagovat a vrátit se do zápasu, i když si šance vytvoříme. Jsme ale hrozně neproduktivní.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality