Fantazie! Táborští dorostenci procitli a odnesli to Rytíři z Kladna i Hvězda

13.12.2022 02:35, autor: Pavel Šácha

Živá voda! Táborští dorostenci prožili vskutku parádní extraligový víkend. Na jeho konci stála dvě první sezonní vítězství, navíc na stadionech soupeřů. Jako zdroj motivace sebevědomí do dalších záchranářských bojů přišly tyto úspěchy v pravý čas.

Fantazie! Táborští dorostenci procitli a odnesli to Rytíři z Kladna i Hvězda

HC Rytíři Kladno - HC Tábor

1:5 (1:2, 0:1, 1:2)

Pátek, 9.12.2022 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 9. Daníček (Šíma, Trojna) - 3. Bouška (Eremiáš), 14. Dohnal, 31. Dohnal (Hlavín), 41. Dohnal (Mohyla), 58. Vlček (Dohnal).

Rozhodčí: Valda - Kurtin, Beneš.   Vyloučení: 4:7   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 35:28   Diváci: 70

HC RYTÍŘI KLADNO: Šefčík (Voráček) – Dorfl, Trojna, Šátek, Pražák, Svoboda – Hlaváček, Pytlík, Šíma, Blažek, Petřík, Přibyl, Daníček, Sém, Kupčo, Vančura.

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Šťastný, Mašek, Bačo, Mrázek, Honzík – Vrba, Bouška, Němeček, Vlček, Mohyla, Hlavín, Pospíchal, Podzimek, Eremiáš, Křepelka, Dohnal. Rozhodčí: Valda – Kurtin, Beneš.

Hvězda Praha - HC Tábor

1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Sobota, 10.12.2022 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 36. Doležel (Foltýn, Krejčí) - 4. Bouška (Mohyla), 33. Dohnal (Němeček, Eremiáš), 44. Mohyla (Vrba, Mašek), 57. Dohnal (Pospíchal).

Rozhodčí: Zedníková – Serbus, Kubas.   Vyloučení: 3:2   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 32:38   Diváci: 65

HVĚZDA PRAHA: Höhlig (Tomeš) – Vrabec, Štefík, Foltýn, Holas, Novák, Tomka – Kulich, Štípek, Brož, Krejčí, Suk, Surkov, Bláha, Ducháček, Štěpánek, Dohnal, Doležel.

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Bačo, Honzík, Bouška, Mašek, Šťastný, Mrázek, Pufr – Vrba, Vlček, Němeček, Mohyla, Hlavín, Pospíchal, Podzimek, Eremiáš, Křepelka, Dohnal.


ARPÁD GYÖRI, trenér dorostu HC Tábor:
„Z obou výsledů máme samozřejmě velkou radost. Kluci k nim dospěli díky týmovým a bojovným výkonům, jejichž důležitou součástí byla obětavost. Určité pozitivní věci byly k vidění už v předchozích utkáních; tentokrát jsme k nim ale v těch fázích zápasů, kdy se lámal chléb, dokázali přidat produktivitu. Všechno podpořil velmi dobrými výkony Ondra Šrámek v brance. Věřím, že kluci vnímají uplynulý víkend jako nový začátek, od kterého se můžeme odrazit do dalších zápasů. Čeká nás ale samozřejmě spousta práce.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality