JUNIOŘI: Domácí pohodu se Strakonicemi vystřídala zbytečná porážka v Černošicích

14.12.2022 00:25, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr klubu odkrojil ze svého sezonního programu další víkendové dvojutkání. V pátečním duelu se Strakonicemi bezstarostně splnil roli favorita a dokráčel k vítězství 8:0. O dva dny později se ale kohouti vypravili na další sondu do sousední skupiny. Zápas s Černošicemi jim přece jen nabídl jiný rozměr regionální ligy, než jaký prozatím poznávali ve většině dosavadních utkání, a výsledkem toho byla zbytečná porážka 4:6.

HC Tábor - HC Strakonice

8:0 (1:0, 4:0, 3:0)

Pátek, 9.12.2022 19:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Sochůrek (Říha), 22. Šťastný (Janda, Kundrát), 26. Suchan, 34. Šťastný (Šimák, Suchan), 39. Kundrát (Šťastný), 42. Šimák (Ondřej, Suchan), 44. Ondřej (Suchan, Šimák), 55. Ondřej (Šimák).

Rozhodčí: Lukáš - Ent, Hřídel.   Vyloučení: 1:2   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 45

HC TÁBOR: Koryťák (Ostrý) — Janda, Adamec, Ondřej, Anděl, Bejšák, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Kundrát, Suchan, Šimák, Kupka, Špánek, Sochůrek, Říha.

HC STRAKONICE: Švehla — Kůra, Horejš, Šebesta, Němec — Vondrák, Bouda, Časta, Staník, Benč, Novotný, Vaník.

SK Černošice - HC Tábor

6:4 (2:1, 1:3, 3:0)

Neděle, 11.12.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 8. Hradil (Kozák), 14. Václavek (Voska, Krásný), 22. Voska (Václavek, Krudenc), 44. Halbych (Hradil), 44. Václavek, 60. Hradil (Bláha) - 16. Šťastný, 21. Šťastný (Vaněk), 24. Špánek (Sochůrek), 31. Suchan (Šimák).

Rozhodčí: Doubek - Levý, Borkovec.   Vyloučení: 6:10   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 32

SK ČERNOŠICE: Průcha (Pašek) — Havlík, Svoboda, Halbych, Malík, Krudenc, Drábek, Němec — Pavlovský, Krásný, Protiva, Veselý, Kozák, Bláha, Václavek, Voska, Hradil.

HC TÁBOR: Ostrý — Janda, Adamec, Ondřej, Anděl, Bejšák, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Kundrát, Suchan, Šimák, Kupka, Špánek, Sochůrek, Říha.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor:
„Zápas se Strakonicemi byl stejný jako řada těch předchozích. My jsme se v něm nedokázali donutit k lepšímu pohybu, přesto jsme věděli, že ho zvládneme. Bohužel hru z pátku jsme si přenesli do nedělního utkání
v Černošicích. Pravdou je, že soupeř byl někde jinde než Strakonice. My jsme se v první třetině nebyli schopní přeorientovat na jeho hru. Ve druhé třetině jsme se zlepšili, otočili jsme skóre ve svůj prospěch, bohužel osobní nedisciplinovaností, kdy jsme měli hodně vyloučených, a spoustou naprosto zbytečných chyb jsme se o vítězství připravili. Bylo to
pro nás ale poučné utkání; ukázalo nám, že musíme k zápasům přistupovat s maximální koncentrací bez ohledu na kvalitu soupeře.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality