DOROST: Po hodech půst. S Moravany vyhořeli mladí kohouti v koncovce

21.12.2022 02:12, autor: Pavel Šácha

Táborští extraligoví dorostenci nedokázali o uplynulém víkendu ani zdaleka navázat na plný bodový zisk z ledu Kladna a Hvězdy Praha. Ve dvou zápasech s moravskými soupeři vstřelili za sto dvacet minut čistého času jediný gól, a to jim na body rozhodně stačit nemohlo.

DOROST: Po hodech půst. S Moravany vyhořeli mladí kohouti v koncovce

HC Tábor - HC Olomouc

1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

Pátek, 16.12.2022 19:15 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 49. Pospíchal (Hlavín, Honzík) - 7. Bošek (Šulgan), 38. Navrátil (Sekanina, Neoral), 40. Bošek (Navrátil, Šulgan), 43. Bošek (Šulgan), 59. Šulgan (Galvas, Pastrnek)

Rozhodčí: Zeliska - Stacho, Hnilička   Vyloučení: 4:5   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 27:36   Diváci: 103

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Bačo, Šťastný, Jirášek, Bouška, Honzík, Mrázek – Vlček, Němeček, Eremiáš – Vrba, Podzimek, Mohyla – Pospíchal, Hlavín, Dohnal – Suchan, Kostka.

HC OLOMOUC: Čerbák (Žbánek) – Polzer, Přidal, Kalman, Bohatý, Vrána, Galvas, Holéczy – Sekanina, Šulgan, D. Drábek, Bartok, K. Drábek, Pastrnek, Navrátil, Neoral, Čermák, Bošek.

HC Tábor - Draci Šumperk

0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Sobota, 17.12.2022 14:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - - 38. Plha (Verner, Jarmara).

Rozhodčí: Raška - Hájková, Obr.   Vyloučení: 5:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 27:29   Diváci: 130

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Bačo, Šťastný, Jirášek, Bouška, Honzík, Mrázek – Vlček, P. Pospíchal, Eremiáš – Vrba, Němeček, Mohyla – J. Pospíchal, Hlavín, Dohnal – Suchan, Podzimek.

DRACI ŠUMPERK: Ondráček (Habas) – Březina, Jarmara, Březina, Souček, Plhal, Cabadaj, Veselý – Seidenglanz, Mácha, Verner, Urban, Maurer, Hejátko, Škrabal, Záruba, Karas, Pazourek.


ARPÁD GYÖRI, trenér dorostu HC Tábor: „Doma jsme rozhodně chtěli navázat na šest bodů
z předchozího týdne, ale to se nám nepodařilo. S Olomoucí jsme sice odehráli poměrně solidní první třetinu, ale soupeř pak postupně přebíral iniciativu. Cestu k vítězství jsme mu přesto sami usnadnili dvěma naprosto zbytečnými individuálními chybami. Soupeř vyhrál zaslouženě a ukázal, že má svou kvalitu. Důležitější pro nás byl zápas se Šumperkem, který jsme bohužel taky nezvládli. Hosté na rozdíl od nás v pátek nehráli, což se možná projevilo na našem pomalejším startu do utkání. Postupem času jsme si ale vytvořili dost šancí na to, abychom uspěli. Je ale hrozné, když nedokážeme proměnit ani jednu z nich. Především od některých starších kluků góly prostě očekáváme. Klukům rozhodně nelze upřít snahu, ale je fakt, že bych od nich očekával ještě větší vervu.“ 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality