JUNIOŘI: Kohouti poslední boj v Třemošné neodevzdali, přesto si přivezli porážku

07.03.2023 23:39, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor končí své účinkování v regionální lize dříve, než si předsevzal, a navíc porážkou. Poslední víkendové dvojutkání už nemohlo na osudu táborské družiny nic změnit. Po páteční domácí výhře nad Kolínem se kohouti vypravili do hájemství postupující Třemošné a přivezli si odtud porážku 2:6.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

6:2 (1:0, 3:1, 2:1)

Neděle, 5.3.2023 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 16. Holý (Matoušek, Albrecht), 30. Hrach (Sieger), 32. Hošťálek, 35. Albrecht, 42. Pluhař (Šmíd, Krasanovský), 51. Šmíd - 26. Nevšímal, 58. Kundrát (Vaněk).

Rozhodčí: Malý - Sýkora, Malá.   Vyloučení: 1:7 - navíc Čančura /Tábor) OK.   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 57

HC METEOR TŘEMOŠNÁ: Ženíšek (Smola) — Staněk, Sochor, Jánský, Matoušek, Tran Le, Hošťálek — Albrecht, Šmíd, Krištof, Pluhař, Sieger, Steinbrücker, Hrach, Holý, Krasanovský.

HC TÁBOR: Ostrý (Koryťák) — Janda, Ondřej, Hohenberger, Kohout, Adamec, Čančura — Souš, Šimák, Suchan, Nevšímal, Šťastný, Vaněk, Říha, Lang, Kundrát.


Hosté od Jordánu odehráli utkání na západě Čech velmi dobře a rozhodně nerezignovali na možnost úspěchu, podobně jako v domácím prostředí však narazili na mimořádně kvalitního soupeře.
 „Musíme přiznat, že Třemošná měla letos opravdu vynikající tým. V nedělním utkání jsme předvedli kvalitní výkon a hráli jsme velice dobře, ani tak to ale na soupeře nestačilo,“ konstatoval po závěrečném sezonním střetnutí trenér táborské juniorky Štěpán Kadilák.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

Starší aktuality