Rázný první krok! Táborští dorostenci vstoupili do play-down u Pirátů skvěle

09.03.2023 19:26, autor: Pavel Šácha

Táborští dorostenci bojují na severu Čech o udržení naděje na záchranu extraligy. První krok v sérii play-down proti domácím Pirátům z Chomutova jim vyšel náramně – čtvrteční úvodní duel na soupeřově ledě vyhráli 5:1.

Rázný první krok! Táborští dorostenci vstoupili do play-down u Pirátů skvěle

Piráti Chomutov - HC Tábor

1:5 (1:0, 0:3, 0:2)

Čtvrtek, 9.3.2023 16:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 12. Patočka (Nastoupil, Bečvář) - 23. P. Pospíchal (Vlček, Suchan), 26. Šťastný (Němeček), 37. P. Pospíchal (Dohnal), 54. Honzík (Hlavín), 58. Hlavín (P. Pospíchal, Dohnal).

Rozhodčí: Valda, Domský - Kurtin, Janíček.   Vyloučení: 6:5 - navíc Honzík (Tábor) 5+OK.   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 21:19   Diváci: 120

PIRÁTI CHOMUTOV: Štěrba (Hájek) – Malcovský, Pokorný, Malý, Ibl, Holejšovský, Švarc, Hynek – Kalvoda, Halfar, Nastoupil, J. Pospíšil, Bečvář, Grosskopf, Šilhan, Sochor, F. Novák, Patočka.

HC TÁBOR: Šrámek (Ferdus) – Šťastný, Mašek, Céza, Bouška, Jaroš, Honzík – P. Pospíchal, Vlček, Němeček, J. Pospíchal, Mohyla, Vrba, Hlavín, Dohnal, Suchan.


Po první třetině prohrával soubor od Jordánu 0:1, ve druhé se však vzepjal k mohutnému obratu a nakypřil si tak půdu pro celkové první vítězství. Zítra v 16 hodin nastoupí táborské mužstvo vyrukuje táborské mužstvo k druhému střetnutí série hrané na tři vítězné zápasy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

Starší aktuality