Fantazie! Táborští bojovníci opět zkrotili Piráty a v sérii play-down vedou 2:0

10.03.2023 19:55, autor: Pavel Šácha

Táborští dorostenci jsou jen jediný krůček od triumfu v extraligovém play-down. V páteční bitvě na chomutovském ledě si dokázali uchovat auru ze čtvrtečního vítězného vystoupení a v nervydrásající partii vyválčili výhru v poměru 3:2. K tomuto úspěchu se odrazili dvěma góly v úvodních sedmi minutách. Ve druhé části se kohoutům podařil svůj náskok navýšit a byl to klíčový okamžik, protože domácí v dalším průběhu využili dvě početní výhody a dostali se s Jihočechy do kontaktu. Příznivý výsledek 3:2 hájili hosté téměř celých dvacet minut ve třetí části a podařilo se. Domů si odvážejí vedení 2:0 na zápasy a už v pondělí mohou sérii ukončit. Připomeňme, že se pondělní (i případný úterní duel) hraje na táborském ledě od 15 hodin.

Fantazie! Táborští bojovníci opět zkrotili Piráty a v sérii play-down vedou 2:0

Piráti Chomutov - HC Tábor

2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

Pátek, 10.3.2023 15:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 34. Holejšovský (Chládek, F. Novák), 41. Pospíšil (F. Novák, Holejšovský) - 4. Němeček (Dohnal), 7. Hlavín (P. Pospíchal, Vlček), 28. Dohnal (Hlavín).

Rozhodčí: Jechoutek, Červenka - Jurak, Kubas.   Vyloučení: 6:4   Využití: 2:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 34:18   Diváci: 110

PIRÁTI CHOMUTOV: Hájek (Štěrba) – Malcovský, Švarc, Holejšovský, Ibl, Malý, Hynek – Kalvoda, J. Novák, Sochor, Bečvář, Pospíšil, Nastoupil, Grosskopf, Patočka, Chládek, B. Novák, Šilhan.

HC TÁBOR: Šrámek (Ferdus) – Céza, Mašek, Šťastný, Bouška, Jaroš, Honzík – Dohnal, P. Pospíchal, Vlček, Němeček, J. Pospíchal, Mohyla, Hlavín, Suchan, Vrba.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

Starší aktuality