7. a 5. TŘÍDA: Ve městě uranu zasypala „sedmáky“ gólová lavina, pátá třída jasně vládla

12.02.2014 00:17, autor: Pavel Šácha

Výběry páté a sedmé třídy HC Tábor navštívily v dalším pokračování nadstavbové ligové části nedalekou Příbram. Zatímco mladší tým od Jordánu svého soupeře jasně přehrál, omlazený celek „sedmičky“ vyfasoval od staršími hráči prošpikovaného domácího týmu sedmnáct gólů.

7. a 5. TŘÍDA: Ve městě uranu zasypala „sedmáky“ gólová lavina, pátá třída jasně vládla

HC Příbram - HC Tábor

17:5

Sobota, 8.2.2014 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Knobloch 2, Šilháb, Černošek, Matoušek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň – M. Šedivý, Blafka, Šilháb, J. Šedivý – Matoušek, Duda, Knobloch – Melichar, Eremiáš, Camrda, Nevšímal.

HC Příbram - HC Tábor

1:7 (0:2, 0:3, 1:2)

Sobota, 8.2.2014 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: - Šťastný 3, Nevšímal 2, Eremiáš, Brouček, asistence: Eremiáš 3, Nevšímal, Šedivý, Krch.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Machálek – Šedivý, Krch, Křepelka, Kofroň – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Šťastný, Kundrát, Brouček – Koreš, Korešová.

Miloslav Čech, trenér žáků HC Tábor k zápasu 7. třídy: „Smyslu nadstavby v těchto ročnících přestávám rozumět. Místo toho, aby dostávali příležitost mladší hráči a připravovali se na další sezonu, často se hraje na starší kluky, kteří do konce trénují s mladším dorostem. V našem týmu tentokrát nastoupili i o dva roky mladší kluci (J. Šedivý, Eremiáš, Nevšímal), a rozhodně se herně neztratili. Za to si zaslouží pochvalu od trenérů i spoluhráčů.“ K zápasu 5. třídy: „Když hrají všechny žákovské výběry ve stejném termínu, se hodně potýkáme se složením mužstva. Osvědčená sestava první a druhé řady se pustila do utkání s vervou a dovedla ho k vítězství. Některé momenty musely nadchnout všechny přítomné v čele s rodiči i prarodiči, kteří zápasy hodně prožívají.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality