7. TŘÍDA: Aleš Řezáč a spol. se v Pošumaví hokejem bavil

15.10.2013 23:54, autor: Pavel Šácha

Slavoj Č. Krumlov - HC Tábor

3:10

Sobota, 12.10.2013 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Řezáč 5, Bednář 2, Knobloch 2, Štekr.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Šilháb, Blafka, Šedivý, Černošek – Štekr, Řezáč, Bednář – Knobloch, Berka, Matoušek – Melichar, Přívozník, Camrda.

Hráči 7. třídy HC Tábor znovu rozdávali na ligovém poli radost plnými hrstmi. Tentokrát potěšili své trenéry i příznivce kvalitním výkonem a vysokým vítězstvím v Českém Krumlově.

Miloslav Čech, trenér 7. třídy HC Tábor: „Všichni ti, kteří byli na zápase, přihlíželi one man show v podání Aleše Řezáče. Ostatní hráči mu ale asistovali takovým způsobem, že mu tenhle výkon umožnili. Bylo pro mne skvělé sledovat, jak hokej kluky baví. Měl jsem z toho opravdu velkou radost.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality