7. TŘÍDA: Lov mladých Medvědů se nakonec táborské žákovské družině vydařil

14.10.2015 22:28, autor: Pavel Šácha

Táborští "sedmáci" o víkendu navštívili prochladlé Pošumaví. V duelu s českokrumlovským Slavojem byl výsledek dlouho na vážkách, díky mohutnému finiši hostů se ovšem cenné body přestěhovaly k Jordánu.

Slavoj Č. Krumlov - HC Tábor

3:5 (1:1, 1:1, 1:3)

Neděle, 11.10.2015 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Brouček (Eremiáš), Šrubař (Eremiáš), Šťastný (Brouček), Eremiáš (Šťastný), Brouček.

  Vyloučení: 5:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 31:31  

HC TÁBOR: Prchlík – Adamec, Krch, Kofroň, Šrubař – Šťastný, Eremiáš, Sviták, Kundrát, Ent, Brouček, Půlpytel, Hanzal, Staněk.

 Arpád Györi, trenér 7. třídy HC Tábor: "Na začátku střentutí jsme měli s fyzicky vyspělejším soupeřem problémy. Hráčům se absolutně nedařilo plnit to, na co jsme je před utkáním upozorňovali. Do poloviny zápasu to z naší strany nebylo dobré, postupem času jsme se ale dostali do hry a v poslední třetině už jsme byli lepší. Zápas jsme nakonec rozhodli ve svůj prospěch třemi góly až v posledních minutách."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality