7. TŘÍDA: Mužstvo od Jordánu se vrátilo z návštěvy svého souseda s nepořízenou

04.11.2014 00:03, autor: Pavel Šácha

Už výsledkově nepovedená první třetina položila o víkendu základy k neúspěchu táborské „sedmičky“ na ledě sousedního HC Lužnice. Zklamání vyznívá i z hodnocení zastupujícího kouče Jana Boháče. Ten vedl výběry sedmé a páté třídy HC Tábor za hlavního trenéra Pavla Ježka, který je v současné době v rekonvalescenci po operačním zákroku.

HC Lužnice - HC Tábor

8:3 (3:0, 3:1, 2:2)

Neděle, 2.11.2014 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Truhlář, Radosta, Sabiniok.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

Jan Boháč, trenér 7. třídy HC Tábor: „Zápas jsme si rozhodně vyhrát nezasloužili, na druhé straně ale jeho výsledek tak úplně neodpovídá průběhu hry. My jsme na rozdíl od soupeře nebyli produktivní. Navíc se bohužel v naší hře opakují stále stejné chyby, i když pracujeme na jejich odstranění.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality