7. TŘÍDA: Táborští prožili pozoruhodný víkend, ale vytěžili z něj jediný bod

09.02.2017 17:25, autor: Pavel Šácha

I takové zápasy se občas hrají… Mužstvo 7. třídy HC tábor má za sebou zajímavou zkušenost. V domácí mistrovském vystoupení proti Domažlicím zasypali mladé Chody jedenácti brankami, ale na druhé straně se sami ocitli pod ostrou palbou. Výsledek? Vítězství hostů v poměru 13:11. V následujícím utkání na ledě Jindřichova Hradce se narodila remíza 5:5.

HC Tábor - HC Domažlice

11:13

Pátek, 3.2.2017 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Zátopek 4, Kofroň 2, Šťastný 2, Kundrát 2, Makovec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: J. Sviták (Apoštol) - Kofroň, Klečacký, Vylít, Kolací, Voráček - Zátopek, Koreš, Kundrát - Sabiniok, Syrovátka, Makovec - J. Valeš, L. Valeš, Šťastný, O. Sviták.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

5:5

Sobota, 4.2.2017 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Šťastný 2, Kolací, Koreš, Zátopek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

Jan Boháč, trenér 7. třídy HC Tábor: „S kolegy trenéry jsme se shodli, že jsme snad poprvé zažili zápas, který mužstvo na jedenáct vstřelených gólů nevyhrálo. Soupeř z Domažlic byl fyzicky znatelně vyspělejší, i tak jsme ale odehráli solidní utkání. Bohužel v defenzívě to bylo od všech hráčů včetně brankáře špatné, což výsledek jasně ukazuje. V Jindřichově Hradci mužstvo podle slov kolegy Jakuba Drdy nehrálo úplně špatně, v zápase působilo hokejovějším dojmem než soupeř, ale nakonec to skončilo nerozhodně.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality