7. TŘÍDA: V Domažlicích žehrali Kohouti na nevyužité šance, s Vajgarem doma jasně kralovali

20.10.2016 01:13, autor: Pavel Šácha

Mužstvo sedmé třídy HC Tábor mělo o víkendovou zábavu dokonale postaráno, neboť ho čekala hned dvě mistrovská vystoupení. Zatímco sobotní výprava k Chodům skončila nezdarem, o den později si mladí táborští hokejisté s chutí zastříleli v utkání s jindřichohradeckým Vajgarem.

HC Domažlice - HC Tábor

9:3 (2:1, 3:2, 4:0)

Sobota, 15.10.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Sabiniok, Makovec, Zátopek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

12:1 (3:0, 4:0, 5:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Křepelka 3, Kundrát 3, Zátopek 2, Prošek, Koreš, Brouček, Sabiniok.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

Jan Boháč, trenér 7. třídy HC Tábor – po utkání v Domažlicích: „Zápas se lámal za stavu 3:3, kdy jsme neproměnili několik vyložených šancí a následně se nechali vyloučit. Domácí nám během pár minut odskočili na 5:3. Ve třetí třetině jsme měli ze začátku tlak, ale opět jsme nevyužili několik příležitostí a šestý inkasovaný gól kluky definitivně zlomil. Konečný výsledek tak úplně neodpovídá průběhu utkání.“ Po utkání s Jindřichovým Hradcem: „V zápase s Vajgarem jsme měli k dispozici posily na klíčových postech, což byl pro konečný výsledek rozhodující faktor. Jsem ale rád, že se prosazovali i naši kluci, od kterých to očekávám.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality