7. TŘÍDA: V Domažlicích žehrali Kohouti na nevyužité šance, s Vajgarem doma jasně kralovali

20.10.2016 01:13, autor: Pavel Šácha

Mužstvo sedmé třídy HC Tábor mělo o víkendovou zábavu dokonale postaráno, neboť ho čekala hned dvě mistrovská vystoupení. Zatímco sobotní výprava k Chodům skončila nezdarem, o den později si mladí táborští hokejisté s chutí zastříleli v utkání s jindřichohradeckým Vajgarem.

HC Domažlice - HC Tábor

9:3 (2:1, 3:2, 4:0)

Sobota, 15.10.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Sabiniok, Makovec, Zátopek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

12:1 (3:0, 4:0, 5:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Křepelka 3, Kundrát 3, Zátopek 2, Prošek, Koreš, Brouček, Sabiniok.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

Jan Boháč, trenér 7. třídy HC Tábor – po utkání v Domažlicích: „Zápas se lámal za stavu 3:3, kdy jsme neproměnili několik vyložených šancí a následně se nechali vyloučit. Domácí nám během pár minut odskočili na 5:3. Ve třetí třetině jsme měli ze začátku tlak, ale opět jsme nevyužili několik příležitostí a šestý inkasovaný gól kluky definitivně zlomil. Konečný výsledek tak úplně neodpovídá průběhu utkání.“ Po utkání s Jindřichovým Hradcem: „V zápase s Vajgarem jsme měli k dispozici posily na klíčových postech, což byl pro konečný výsledek rozhodující faktor. Jsem ale rád, že se prosazovali i naši kluci, od kterých to očekávám.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality