7. TŘÍDA: V pohledném utkání mohli Táborští rivala porazit, vedení 6:4 ale neudrželi

20.11.2013 00:40, autor: Pavel Šácha

Mladí hokejisté z táborské 7. třídy bojovali o další mistrovské body s milevským rivalem. Zajímavé střetnutí nakonec skončilo smírem obou stran, což je pro domácí určitě ztráta, neboť v zápase vedli 6:4.

7. TŘÍDA: V pohledném utkání mohli Táborští rivala porazit, vedení 6:4 ale neudrželi

HC Tábor - HC Milevsko 2010

6:6 (2:2, 2:1, 2:3)

Sobota, 16.11.2013 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Berka 3, Duda 2, Přívozník.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Šedivý, Černošek, Šilháb, Blafka – Knobloch, Berka, Matoušek – Přívozník, Duda, Camrda – Štekr, Melichar, Truhlář.

Miloslav Čech, trenér 7. třídy HC Tábor: „V zápase jsme prohrávali 0:2 a musel jsem si vzít time out, protože bylo z naší strany na ledě všechno špatně. Také jsme udělali několik změn v sestavě. Třeba Pavel Berka šel z centra prvního útoku do obrany a nakonec vstřelil tři góly… Je škoda, že jsme v závěru neudrželi vedení 6:4, což mne docela mrzelo. Na druhé straně je třeba říct, že se hrálo pohledné utkání a k vidění v něm bylo pár opravdu pěkných hokejových momentů.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality