Hráči táborské čtvrté třídy ozdobili závěr letošní sezony turnajovým stříbrem

29.03.2023 23:31, autor: Pavel Šácha

Táborští čtvrťáci si zpříjemnili závěr letošní hokejové sezony účastí na turnaji ve Vlašimi. Z klání čtyř mužstev si nakonec odvezli druhou příčku.

Hráči táborské čtvrté třídy ozdobili závěr letošní sezony turnajovým stříbrem


Vedle táborských kohoutů a pořádajících Rytířů Vlašim přijala účast na turnaji mužstva z pražské Kobry a Velkých Popovic. Kvarteto týmů si to rozdalo systémem každý s každým na 2 x 20 minut čistého času, přičemž každý ze dvou dílů zápasu se do tabulky započítávalo jako samostatné utkání. Táborští na úvod turnaje sehráli herně i výsledkově vyrovnaný duel s Kobrou (2:1, 2:3) a následně v obou dějstvích přehráli domácí celek (4:1, 2:0). V posledním střetnutí s velkopopovickým Slavojem měly naděje od Jordánu slibnou šanci zaútočit na turnajové prvenství, v první části však bohužel prohrály 2:3 a ve druhé remizovaly 3:3. Navzdory tomu si při vyhlášení výsledků vlašimského turnaje spokojeně pověsily na krk stříbrné medaile. Turnaj ovládla Kobra Praha, bronz brali hráči pořádající Vlašimi.

Nejužitnějším hráčem táborského týmu byl zvolen forvard Tomáš Drtina, nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen Matěj Novotný.

Složení týmu HC Tábor: Matěj Novotný – Daniel Kubašta, Jiří Kříž, Vojtěch Ryšavý, Teodor Bronček – Kevin Schwarz, Tomáš Drtina, Matěj Samec, Jan Šenkýř, Lukáš Melich, Adéla Vondráková. Trenéři: Jindřich Ryšavý, Jiří Kříž, Michal Samec. Vedoucí mužstva: Lukáš Drtina. Kustod: Jan Kříž.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

Starší aktuality