Juniorka zakončila své sezonní účinkování na pěkném turnaji brněnského Warrioru

06.04.2023 01:22, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor má za sebou poslední zápasové dostaveníčko v hokejovém ročníku 2022 – 2023. Cílem jeho cesty se stal stadion brněnského Warrioru, kde se na sklonku sezony uskutečnil turnaj čtyř mužstev.

Pod Špilberkem se svěřenci Štěpána Kadiláka a Miloslava Čecha setkali s příjemnou turnajovou atmosférou a výtečnou organizací. V úvodních dvou zápasech hraných na 2 x 20 minut postrádali střelce. Později vítězné Horácké Slavii Třebíč podlehli 0:3, s pořádajícím týmem Warrioru prohráli 0:4. V posledním sezonním vystoupení si naopak s chutí zastříleli a přehráli soupeře z Prostějova vysoko 8:1, čímž si zajistili třetí místo
a s ním i pěkně vyvedený pohár.
 „Musím říct, že zápasy s Třebíčí a domácím týmem měly opravdu kvalitní úroveň,“ konstatoval asistent trenéra táborské juniorky Miloslav Čech. „Předběžně jsme se s činovníky Warrioru bavili o tom, že bychom v budoucnu chtěli dát dohromady dva miniturnaje, ještě s účastí Třemošné, která nás pravidelně zve na svůj turnaj. Byly by to rozhodně kvalitní prověrky,“ dodal kouč.
Sestava táborského týmu v Brně: Ostrý, Koryťák – Čančura, Anděl, Ondřej, Bejšák, Rottenberg, Lutovský – Nevšímal, Eremiáš, Kundrát – Špánek, Souš, Kupka – Suchan, Šimák, Vaněk – Sochůrek, Říha, Lang.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

 • Anketa na webu

  St 23.08. |

  Základní část druhé hokejové ligy se blíží. Jak budete řešit vstup na domácí zápasy táborského týmu? 

Starší aktuality