OBRAZEM: Poslední duel ročníku 2022/23 na táborském ledě. A drž se, Litvínove!

07.04.2023 23:24, autor: Pavel Šácha

Čtvrteční utkání baráže o dorosteneckou extraligu mezi domácími kohouty a Litvínovem (0:1) učinilo pomyslnou tečku za soutěžním ročníkem 2022-2023 v Táboře. Zda bylo minimálně pro příští sezonu i posledním extraligovým zápasem u Jordánu, o tom rozhodne vývoj sobotní barážové derniéry. Klíč k táborské záchraně last minute jsme již avizovali. Už jistý vítěz baráže z Litvínova musí v odpoledním domácím střetnutí porazit Vsetín v normální hrací době a Táborští zakončit sezonu večerním tříbodovým ziskem v Sokolově. Alespoň jeden z těchto zápasů navíc musí skončit více než jednobrankovým rozdílem ve skóre. Pokud se tato kombinace promění v realitu, zůstane v Táboře extraliga dorostu i pro příští mistrovskou sezonu.

OBRAZEM: Poslední duel ročníku 2022/23 na táborském ledě. A drž se, Litvínove!

.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality