Hráči sedmé třídy mají zdárně za sebou první herní prověrky s Vlašimí a v Písku

23.08.2023 01:10, autor: Pavel Šácha

Zahajovacími zápasovými testy v přípravě na novou mistrovskou sezonu už prošli také hráči 7. třídy HC Tábor. Vyrukovali po nich po těžkém soustředění, ale navzdory k tomu dovedli oba duely k povzbuzujícím výhrám.

Hráči sedmé třídy mají zdárně za sebou první herní prověrky s Vlašimí a v Písku


Letní zápasovou premiéru si táborští sedmáci odbyli v domácím prostředí a zdolali vlašimské Rytíře 7:6. O dva dny později si to mladí kohouti namířili k rivalovi do Písku a tamní střetnutí ozdobili vítězstvím v poměru 6:3.
Trenér táborské družiny Jakub Drda vyzdvihl především poctivý přístup, s jakým jeho ovečky oba duely odehrály. „Do zápasů jsme nastupovali po náročném soustředění. V utkání s Vlašimi byla na naší hře patrná počáteční nervozita a malá rozehranost, nicméně nasazení a bojovnost byly podle našich představ. Nedělní zápas v Písku byl velmi podobný. Oproti tomu pátečnímu ale kluci lépe kombinovali a spolupracovali a odměnou se jim stalo několik hezkých branek. Utkání nám ale samozřejmě ukázala i věci, na kterých budeme muset v průběhu sezony pracovat,“ zhodnotil kouč táborské sedmičky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality