Středeční kohoutí nábor se vydařil, zájem dětí a rodičů byl milým překvapením

31.08.2023 18:46, autor: Pavel Šácha
Středeční kohoutí nábor se vydařil, zájem dětí a rodičů byl milým překvapením


Středeční podvečer na táborském zimním stadionu se nesl ve znamení avizovaného náboru zájemců o lední hokej ročníku narození 2018 a starších. Rodiče, které se rozhodli spojit budoucnost svých ratolestí s nejpopulárnějším sportem ve městě, si vzali akci za svou a jejich zájmem byli kluboví zástupci mile překvapeni.
 „Zájem, který o hokej projevili, nás samozřejmě moc těší. Na dětech byla na ledě vidět radost radost z pohybu
a sportování a myslím si, že si to užily. Nechyběly ani dívky, což je super,“ pochvaloval si manažer mládeže HC Tábor Jaroslav Drda, který hned v úvodu seznámil rodiče i děti s fungováním klubové mládeže a dalšími potřebnými informacemi.

Ani ti, kteří středeční akci nestihli, ale nemusejí zoufat. Možnost připojit děti do táborské hokejové rodiny trvá neustále. Bližší informace obdrží zájemci na telefonním čísle 608 718 318 (Jaroslav Drda).

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality