Středeční kohoutí nábor se vydařil, zájem dětí a rodičů byl milým překvapením

31.08.2023 18:46, autor: Pavel Šácha
Středeční kohoutí nábor se vydařil, zájem dětí a rodičů byl milým překvapením


Středeční podvečer na táborském zimním stadionu se nesl ve znamení avizovaného náboru zájemců o lední hokej ročníku narození 2018 a starších. Rodiče, které se rozhodli spojit budoucnost svých ratolestí s nejpopulárnějším sportem ve městě, si vzali akci za svou a jejich zájmem byli kluboví zástupci mile překvapeni.
 „Zájem, který o hokej projevili, nás samozřejmě moc těší. Na dětech byla na ledě vidět radost radost z pohybu
a sportování a myslím si, že si to užily. Nechyběly ani dívky, což je super,“ pochvaloval si manažer mládeže HC Tábor Jaroslav Drda, který hned v úvodu seznámil rodiče i děti s fungováním klubové mládeže a dalšími potřebnými informacemi.

Ani ti, kteří středeční akci nestihli, ale nemusejí zoufat. Možnost připojit děti do táborské hokejové rodiny trvá neustále. Bližší informace obdrží zájemci na telefonním čísle 608 718 318 (Jaroslav Drda).

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality