Táborská 7. třída si přivezla z turnajové prověrky v Ledči nad Sázavou stříbro

13.09.2023 10:53, autor: Pavel Šácha

Uplynulý víkend se nesl mimo jiné i ve znamení mládežnických turnajů za účasti táborských mužstev. Hráči sedmé třídy se za přípravou na blížící se mistrovskou soutěž vypravili do Ledče nad Sázavou a po pěti turnajových utkáních rozložených do dvou dnů se vrátili domů se stříbrnými medailemi na krku.

Táborská 7. třída si přivezla z turnajové prověrky v Ledči nad Sázavou stříbro

Fakta z turnaje

VÝSLEDKY TÁBORSKÉHO TÝMU: HC Tábor – HC Skuteč 7:0, BK Havlíčkův Brod – HC Tábor 4:0, HC Tábor – Lev Benešov 4:4, HC Tábor – Ledeč nad Sázavou 6:1, HC Tachov – HC Tábor 1:8.
Konečné pořadí turnaje: 1. Havlíčkův Brod 10 bodů, 2. Tábor 7, 3. Benešov 5, 4. Ledeč nad Sázavou 4, 5. Tachov 4, 6. Skuteč 0.

JAKUB DRDA, trenér 7. třídy HC Tábor: „Dvoudenní turnaj nám připravil pět kvalitních zápasů
s netradičními soupeři převážně z kraje Vysočina, přičemž kluci nestačili pouze na suverénní tým Havlíčkova Brodu a vybojovali stříbro. Náš výkon zatím rozhodně nebyl ideální, ale stále se jedná pouze o přípravu. Momentálně nás asi nejvíc tlačí bota v herní taktice a systému, nicméně některé situace už řešíme mnohem lépe než na začátku letošní přípravy. Máme tedy před startem sezony nadále na čem pracovat.“

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality