V neděli začínáme! Své brány otevírá nový ročník klubové Školičky bruslení

06.10.2023 12:03, autor: Pavel Šácha

V neděli 8. října od 8.45 hodin se pro zájemce poprvé otevřou dveře dalšího ročníku populární Školičky bruslení pod křídly HC Tábor. Ti, kteří se nepřihlásili předem, nemusejí zoufat a mohou v daný termín s úsměvem a elánem dorazit přímo na zimní stadion.

Kohoutí Školička bruslení si v uplynulých letech u rodičů a dětí vydobyla příjemnou popularitu a má rozhodně na co navazovat. V letošním roce je určena především dětem ročníků narození 2014 až 2018. Na táborský zimní stadion dorazí za postupným zvládnutím základních bruslařských dovedností, ale především za dobrou zábavou.
 „Děti si bruslení osvojí především formou různých her a soutěží. Snažíme se o to, aby se na ledě bavily, vracely se domů s úsměvem a naučily se mít pohyb na bruslích rády,“ poznamenal jeden z trenérů Školičky bruslení Jaroslav Drda. Právě u něj nebo u Jana Boháče získají zájemci potřebné doplňující informace.

Kontakty a další podrobnosti ke Školičce bruslení najdete zde:

    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality