Jakub Suchánek pobesedoval s obyvateli bechyňského Domova pro seniory

11.10.2023 19:21, autor: Pavel Šácha

Družba hokejového klubu HC Tábor s bechyňským Domovem pro seniory se v uplynulých dnech dočkala dalšího milého pokračování. Na besedu s obyvateli domova se do lázeňského města nad Lužnicí vypravil obránce táborských kohoutů Jakub Suchánek. Oplatil tak bechyňským seniorům jejich březnovou návštěvu zápasu s Baníkem Příbram, která se u nich tehdy setkala s velmi příznivými ohlasy.

Jakub Suchánek pobesedoval s obyvateli bechyňského Domova pro seniory


Setkání, při kterém nejzkušenější člen A-týmu HC Tábor odpovídal na dotazy svých hostitelů, se protáhlo na více než hodinu a neformálně pokračovalo i poté, co plánovanou besedu ukončil pomyslný zvonec.

 Jakub Suchánek odkryl přítomným seniorům i ta nejtajnější zákoutí života hokejisty a povyprávěl jim o své cestě
od prvních dětských krůčků až mezi tuzemskou extraligovou elitu. Návštěvníci besedy si mohli prohlédnout zápasový dres kohoutů a vzít do ruky hokejku, s jakou v současnosti hokejisté hrají. Zejména u mužů, kteří dřív sami hokej hráli, vyvolala její hmotnost a provedení překvapivé reakce. Na konci besedy Jakub Suchánek samozřejmě pozval obyvatele bechyňského domova na některé z nadcházejících utkání táborského mužstva.
 „Musím říct, že to bylo velice příjemné dopoledne. Bylo fajn si s těmi lidmi povídat nejen o hokeji, ale také o různých dalších tématech. Z tohoto důvodu mám podobné akce rád. Doufám, že stejně pozitivní pocity si ze setkání odnesli
i sami senioři,“ nechal se slyšet Jakub Suchánek.

 

 

 

 

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality