DOROST: Úspěšný start do zápasu přišel vniveč, nakonec ho ovládli Bílí Tygři

30.10.2023 16:33, autor: Pavel Šácha

Příležitost vymazat bodové manko na liberecké Bílé Tygry táborské mužstvo nevyužilo. Vykročilo za ní sice víc než rázně, získali dvoubrankový náskok a vyhrálo první třetinu, Severočeši ale brzy po přestávce srovnali krok a ve druhé polovině prostřední periody uštědřili domácí družině ostrý čtyřgólový direkt, ze kterého už se nevzpamatovala.

HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

4:9 (3:2, 1:5, 0:2)

Sobota, 28.10.2023 11:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 7. Slívko (Svoboda, Mohyla), 16. Špaček (Suchan, Bačo), 16. Svoboda (Pánek, Šustík), 35. Suchan (Pánek, Bačo) - 11. Šťástka (Kinter, Vaněček), 17. Bělohorský (Krajdl, Kratochvíl), 22. Ehrenberger (Bajer, Stromský), 31. Bělohorský (Krajdl), 33. Šťástka (Bajer), 36. Kachlíř (Krajdl), 40. Kinter (Seidl), 43. Seidl (Kučera, Kratochvíl), 54. Šťástka (Seidl).

Rozhodčí: Horák – Bernard, Bublová.   Vyloučení: 3:5   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 70

HC TÁBOR: Moustafa (41. Spálenka) – Pufr, Šťastný, Bačo, Mohyla, Mašek, Špaček – Rizák, Kostka, Pícha – Svoboda, Bušta, Šustík – Slívko, Slabý, Pánek – Suchan, Strachota.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Charvát (Hrášek) – Kachlíř, Vaněček, Ehrenberger, Stromský, Seidl, Zeman – Bělohorský, Krajdl, Hrouda – Pekr, Šťástka, Bajer – Kinter, Kratochvíl, Choma – Kučera.


MILAN DANČIŠIN, trenér dorostu HC Tábor: „Směrem dopředu jsme odehráli výborný zápas, což se projevilo hlavně v první třetině. Bohužel do defenzívy to byla z naší strany naprostá tragédie a soupeř to postupem času dokázal potrestat. Víc k tomu nemá cenu nic říkat. Potřebujeme už nutně přestávku, abychom zase dobili baterky.“

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality