JUNIOŘI: Táborský soubor ověnčil víkend stoprocentním ziskem s jihočeskými soky

06.11.2023 19:12, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr vytěžil ze dvou víkendových jihočeských soubojů v regionální lize kompletní bodovou porci. V pátečním duelu s DDM České Budějovice napravil bezkrevný výkon z prvních dvou třetin dominantní třetí částí, kdy vytáhl stav zápasu až na 7:3. O dva dny později se kohouti představili na strakonické Křemelce a bez výraznějšího nervového vypětí dokráčeli k hladké výhře 6:2.

JUNIOŘI: Táborský soubor ověnčil víkend stoprocentním ziskem s jihočeskými soky

HC Tábor - DDM České Budějovice

7:3 (2:0, 2:3, 3:0)

Pátek, 3.11.2023 19:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 6. Suchan (Němeček), 7. Říha (Ondřej), 23. Lang (Vrba), 38. Suchan (Ondřej, Gajdolín), 47. Suchan (Fencl), 50. Bejšák (Špánek), 51. Křepelka (Gajdolín) - 21. Dohnal (Čížek), 25. Dohnal (Kubiena), 33. Kretschmer.

Rozhodčí: Lang - Hřídel, Hlaváč.   Vyloučení: 6:6   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 50

HC TÁBOR: Ostrý (Šrámek) – Ondřej, Mrázek, Bejšák, Šťastný, Bouška, Anděl, Gajdolín – Fencl, Němeček, Suchan – Špánek, Říha, Kupka – Křepelka, Mohyla, Sochůrek – Vrba, Prokop, Lang.

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Lukeš (Gvenetadze) – Taraba, Tauer, Stejskal, Zikmund, Ješ, Sobíšek, Koťa – Kretschmer, Kubiena, Pfauser, Larisch, Falta, Dohnal, Soukup, Volavka, Lakomý, Čížek.

HC Strakonice - HC Tábor

2:6 (0:2, 1:2, 1:2)

Neděle, 5.11.2023 15:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 35. Němec (Slavík), 44. Solař (Vaník) - 8. Šťastný (Mohyla), 20. Špánek (Anděl), 22. Vrba (Němeček, Lang), 37. Němeček (Bouška), 55. Mohyla (Bouška), 55. Lang (Prokop).

Rozhodčí: Velíšek, Poskočil.   Vyloučení: 4:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 58

HC STRAKONICE: Švehla (Kutlák) – Šebesta, Zralý, Ingriš, Ryba, Němec – Novotný, Slavík, Vaník, Prušák, Vondrák, Solař, Koška, Kouba, Benč, Bouda, Vostradovský.

HC TÁBOR: Šrámek (Ostrý) – Ondřej, Mrázek, Bejšák, Šťastný, Bouška, Anděl, Gajdolín – Fencl, Němeček, Suchan – Špánek, Říha, Kupka – Křepelka, Mohyla, Sochůrek – Vrba, Prokop, Lang.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor: „Opravdu spokojeni můžeme být pouze se šesti získanými body. Náš výkon se zatím k našim představám nijak zvlášť nepřibližuje. Na ledě si neplníme věci, o kterých neustále mluvíme a pracujeme na nich. Navíc nedokážeme odehrát kvalitně dominantní část zápasů; místy je sice naše hra dobrá, ale provázejí nás značné výpadky, což oba víkendové zápasy znovu ukázaly. Přes to všechno jsme ale samozřejmě rádi, že mužstvo obě utkání dovedlo k vítězství.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality