JUNIOŘI: Táborský soubor ověnčil víkend stoprocentním ziskem s jihočeskými soky

06.11.2023 19:12, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr vytěžil ze dvou víkendových jihočeských soubojů v regionální lize kompletní bodovou porci. V pátečním duelu s DDM České Budějovice napravil bezkrevný výkon z prvních dvou třetin dominantní třetí částí, kdy vytáhl stav zápasu až na 7:3. O dva dny později se kohouti představili na strakonické Křemelce a bez výraznějšího nervového vypětí dokráčeli k hladké výhře 6:2.

JUNIOŘI: Táborský soubor ověnčil víkend stoprocentním ziskem s jihočeskými soky

HC Tábor - DDM České Budějovice

7:3 (2:0, 2:3, 3:0)

Pátek, 3.11.2023 19:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 6. Suchan (Němeček), 7. Říha (Ondřej), 23. Lang (Vrba), 38. Suchan (Ondřej, Gajdolín), 47. Suchan (Fencl), 50. Bejšák (Špánek), 51. Křepelka (Gajdolín) - 21. Dohnal (Čížek), 25. Dohnal (Kubiena), 33. Kretschmer.

Rozhodčí: Lang - Hřídel, Hlaváč.   Vyloučení: 6:6   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 50

HC TÁBOR: Ostrý (Šrámek) – Ondřej, Mrázek, Bejšák, Šťastný, Bouška, Anděl, Gajdolín – Fencl, Němeček, Suchan – Špánek, Říha, Kupka – Křepelka, Mohyla, Sochůrek – Vrba, Prokop, Lang.

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Lukeš (Gvenetadze) – Taraba, Tauer, Stejskal, Zikmund, Ješ, Sobíšek, Koťa – Kretschmer, Kubiena, Pfauser, Larisch, Falta, Dohnal, Soukup, Volavka, Lakomý, Čížek.

HC Strakonice - HC Tábor

2:6 (0:2, 1:2, 1:2)

Neděle, 5.11.2023 15:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 35. Němec (Slavík), 44. Solař (Vaník) - 8. Šťastný (Mohyla), 20. Špánek (Anděl), 22. Vrba (Němeček, Lang), 37. Němeček (Bouška), 55. Mohyla (Bouška), 55. Lang (Prokop).

Rozhodčí: Velíšek, Poskočil.   Vyloučení: 4:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 58

HC STRAKONICE: Švehla (Kutlák) – Šebesta, Zralý, Ingriš, Ryba, Němec – Novotný, Slavík, Vaník, Prušák, Vondrák, Solař, Koška, Kouba, Benč, Bouda, Vostradovský.

HC TÁBOR: Šrámek (Ostrý) – Ondřej, Mrázek, Bejšák, Šťastný, Bouška, Anděl, Gajdolín – Fencl, Němeček, Suchan – Špánek, Říha, Kupka – Křepelka, Mohyla, Sochůrek – Vrba, Prokop, Lang.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor: „Opravdu spokojeni můžeme být pouze se šesti získanými body. Náš výkon se zatím k našim představám nijak zvlášť nepřibližuje. Na ledě si neplníme věci, o kterých neustále mluvíme a pracujeme na nich. Navíc nedokážeme odehrát kvalitně dominantní část zápasů; místy je sice naše hra dobrá, ale provázejí nás značné výpadky, což oba víkendové zápasy znovu ukázaly. Přes to všechno jsme ale samozřejmě rádi, že mužstvo obě utkání dovedlo k vítězství.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality