JUNIOŘI: Svižný duel s hradeckými Střelci Táborští zvládli, na dostřel byla desítka

20.11.2023 16:09, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři v neděli nastoupili k prestižnímu utkání s jindřichohradeckými Střelci a podobný zápas už potřebovali jako sůl. Ve rtuťovité partii s emotivním závěrem jim soupeř rozhodně nedal nic zadarmo, a přestože nakonec vytáhli skóre až na 9:2, museli zůstat soustředění a obezřetní po celých šedesát minut hry.

JUNIOŘI: Svižný duel s hradeckými Střelci Táborští zvládli, na dostřel byla desítka

HC Tábor - Střelci J. Hradec

9:2 (3:1, 3:0, 3:1)

Neděle, 19.11.2023 16:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 4. Gajdolín (Šimák), 11. Gajdolín (Bouška, Fencl), 15. Mohyla (Sochůrek, Bouška), 21. Fencl (Suchan, Ondřej), 28. Rottenberg (Mohyla, Sochůrek), 40. Kupka (Špánek, Mrázek), 46. Říha (Špánek), 54. Prokop (Rottenberg, Gajdolín), 55. Šimák (Suchan) - 15. Makovec (Šimek, E. Zamazal), 52. D. Zamazal (Mareš).

Rozhodčí: Ondřej - Lutovský, Lang.   Vyloučení: 3:8 - naví Zevl OK a Dijanovic 10 minut OT (oba J. Hradec).   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 90

HC TÁBOR: Šrámek (34. Moustafa) – Ondřej, Mrázek, Gajdolín, Šťastný, Bejšák, Bouška, Anděl – Suchan, Šimák, Fencl – Špánek, Říha, Kupka – Rottenberg, Mohyla, Sochůrek – Vrba, Němeček, Prokop.

STŘELCI J. HRADEC: Soukup (Petrů) — E. Zamazal, Slechan, Zevl, Elian — D. Zamazal, Pártl, Urban, Šimek, Kynčl, Makovec, Kolací, Mareš, Čeloud, Dijanovic.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor:
„Utkání musíme hodnotit kladně, protože jsme ho vyhráli, a navíc výrazným rozdílem. Kluci k němu tentokrát přistoupili zodpovědně a byli si vědomi síly Střelců, protože po dlouhé době nás prověřil soupeř, který má určitou kvalitu. Ve značné části zápasu jsme byli dominantní a kladně hodnotíme i to, že hra už měla z naší strany nějaké parametry. Byly tam povedené akce a padaly hezké góly, takže jsme opravdu spokojeni, jen v tom musíme pokračovat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality