Díky! V projektu Kauflandu Puky pomáhají se příznivci HCT činili, jejich klub zvítězil

08.12.2023 16:51, autor: Pavel Šácha

Nedávno skončený první ročník projektu společnosti Kaufland s názvem Puky pomáhají znovu ukázal, jak pevné pouto spojuje obyvatele Tábora a okolí s ledním hokejem.

Díky! V projektu Kauflandu Puky pomáhají se příznivci HCT činili, jejich klub zvítězil


Právě klub HC Tábor se těšil na jihu Čech nejvýraznější podpoře zákazníků prodejen Kauflandu, posbíral do svých tubusů nejvíce puků za nákupy nad 300 Kč a stal se v rámci regionu vítězem celé akce. Jejím smyslem je podpořit rozvoj tuzemského mládežnického hokeje. Od Kauflandu coby oficiálního partnera českého hokeje obdrží vítězný táborský klub příspěvek na trenéra v hodnotě 120 000 Kč, pozvánku na meziregionální turnaj mládeže, a také tréninkové dresy.
 „Děkujeme všem, kteří nás v projektu podpořili a pomohli nám k tomuto prvenství,“ nechal se slyšet manažer mládeže HC Tábor Jaroslav Drda. „Znovu se ukázalo, že hokej není Táborákům lhostejný, což nás samozřejmě moc těší,“ dodal.

Dodejme, že druhé místo obsadil v daném regionu klub IHC Králové Písek (50 000 Kč na dresy nebo hokejové vybavení) a třetí HC Strakonice (25 000 Kč na sportovní výživu).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality