Díky! V projektu Kauflandu Puky pomáhají se příznivci HCT činili, jejich klub zvítězil

08.12.2023 16:51, autor: Pavel Šácha

Nedávno skončený první ročník projektu společnosti Kaufland s názvem Puky pomáhají znovu ukázal, jak pevné pouto spojuje obyvatele Tábora a okolí s ledním hokejem.

Díky! V projektu Kauflandu Puky pomáhají se příznivci HCT činili, jejich klub zvítězil


Právě klub HC Tábor se těšil na jihu Čech nejvýraznější podpoře zákazníků prodejen Kauflandu, posbíral do svých tubusů nejvíce puků za nákupy nad 300 Kč a stal se v rámci regionu vítězem celé akce. Jejím smyslem je podpořit rozvoj tuzemského mládežnického hokeje. Od Kauflandu coby oficiálního partnera českého hokeje obdrží vítězný táborský klub příspěvek na trenéra v hodnotě 120 000 Kč, pozvánku na meziregionální turnaj mládeže, a také tréninkové dresy.
 „Děkujeme všem, kteří nás v projektu podpořili a pomohli nám k tomuto prvenství,“ nechal se slyšet manažer mládeže HC Tábor Jaroslav Drda. „Znovu se ukázalo, že hokej není Táborákům lhostejný, což nás samozřejmě moc těší,“ dodal.

Dodejme, že druhé místo obsadil v daném regionu klub IHC Králové Písek (50 000 Kč na dresy nebo hokejové vybavení) a třetí HC Strakonice (25 000 Kč na sportovní výživu).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality