Na Školičku bruslení v neděli ráno zavítali Mikuláš s čertem. Jasně, že na bruslích...

11.12.2023 00:56, autor: Pavel Šácha
Na Školičku bruslení v neděli ráno zavítali Mikuláš s čertem. Jasně, že na bruslích...


Tradiční nedělní hodinka naší Školičky bruslení začala tak jako obvykle… Pak ale dorazili na zimní stadion pozoruhodní hosté, a rázem na sebe strhli značnou pozornost všech dětí i rodičů. Aby také ne…!

Přímo na ledovou plochu je přišel navštívit sám Mikuláš i se svým čertovským doprovodem. Zdrželi se na tomto světě jen a jen proto, aby si s dětmi popovídali, zabruslili a potěšili je drobnými dárečky. Pakliže tedy byly hodné… Z hojné účasti mladých bruslařů si nakonec čert žádnou dušičku neodnesl. Neměl důvod. Účastníci klubové školičky jsou při tréninku na ledě velice pilní a poslušní, což dělá radost nejen Mikulášovi, ale také jejich trenérům a rodičům.

Dodejme ještě, že dveře klubové Školičky bruslení zůstávají nadále dokořán pro nové zájemce a kamarády. Stačí přijít v neděli mezi 8.45 až 9.45 hodin na zimní stadion, případně se přihlásit a získat doplňující informace na telefonních číslech 608 718 318 nebo 608 029 191.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality