Třeťáci přivítali na domácím ledě Veselí a Strakonice, lépe jim vyšel druhý zápas

13.12.2023 15:13, autor: Pavel Šácha

Mladí kohoutci z 3. třídy tentokrát nemuseli za další porcí hokejových zkušeností nikam cestovat. Sešli se
na domácím stadionu k měření sil se soupeři z Veselí nad Lužnicí a ze Strakonic.

Po skončení nedělních klání je tentokrát zastihl také varovně vztyčený prst, což dokládají i hodnotící slova vedoucího týmu Martina Tůmy. „Do prvního zápasu s Veselím jsme vykročili v poměrně vlažném tempu, za což jsme také klukům po první třetině vyčinili. Musíme ale vyzdvihnout výkon soupeře a jeho tempo hry, se kterým jsme nebyli schopni držet krok. Zápas jsme sice prohráli údajně 'jen' o tři góly, ale přesto jsme se do něj v podstatě za celou dobu významněji nedostali. Druhé utkání s herně slabšími Strakonicemi jsme i díky rozpravě po předchozím zápase zvládli a kluci soupeře střelecky předčili. Musíme zapracovat na nasazení, se kterým do úvodních zápasů nastupujeme, protože tento neduh se nám v poslední době poměrně často opakuje,“ zdůraznil vedoucí mužstva táborských „třeťáků“.

  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality