JUNIOŘI: Táborské mužstvo prožilo další šestibodový víkend. A teď na Kobru!

26.02.2024 01:43, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor prozatím plní svůj stanovený nadstavbový plán na sto procent. O uplynulém víkendu si na své konto připsal další dvě výhry v Černošicích, resp. doma nad DDM České Budějovice. K páteční přímé bitvě o první příčku v Praze na Kobře tak pojede v roli lídra a s drobným polštářkem v podobě jednoho bodu k dobru. Těžší z obou utkání sehráli mladí kohouti podle očekávání v Černošicích, kde jako první inkasovali a do 35. minuty byl stav nerozhodný 2:2. Přesto v něm nakonec dospěli k vítězství v poměru. Nedělní večerní duel s jihočeským sousedem se jako vejce vejci podobal předchozím vzájemným střetům obou soupeřů v základní části a vynesl táborské družině dvouciferné vítězství s příjemnou nulou na kontě obdržených gólů.

JUNIOŘI: Táborské mužstvo prožilo další šestibodový víkend. A teď na Kobru!

SK Černošice - HC Tábor

3:6 (2:2, 0:2, 1:2)

Sobota, 24.2.2024 11:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 13. Bubanec (Voska, Halbych), 20. Kozák (Bubanec), 51. Babický (Kala) - 14. Šimák (Ondřej), 16. Pospíchal (Šindelář), 35. Říha (Pospíchal), 38. Šimák (Ondřej, Suchan), 55. Pospíchal (Šindelář, Říha), 59. Říha.

Rozhodčí: Pazourek - Římal, Bláha.   Vyloučení: 5:7   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 69

SK ČERNOŠICE: Kašpar (Spilka) – Malík, Halbych, Pavlica, Tlášek – Kozák, Jeřábek, Růžička, Hlaváček, Babický, Jaroušek, Mácha, Bubanec, Kala, Pavlovský, Durák, Voska.

HC TÁBOR: Pulda (Ostrý) – Ondřej, Janda, Klíma, Mrázek, Bouška, Rottenberg, Bejšák – Suchan, Šimák, Němeček, Šindelář, Říha, Pospíchal, Špánek, Fencl, Kupka, Křepelka, Mohyla, Lang.

HC Tábor - DDM České Budějovice

11:0 (2:0, 3:0, 6:0)

Neděle, 25.2.2024 17:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Šimák (Němeček, Bejšák), 13. Říha (Pospíchal, Bouška), 24. Suchan (Němeček, Šimák), 28. Pospíchal (Šindelář, Mrázek), 40. Špánek (Šindelář, Lang), 43. Říha (Pospíchal, Janda), 48. Šimák (Suchan), 48. Němeček (Suchan, Šimák), 51. Šimák (Bejšák, Suchan), 52. Fencl (Špánek), 58. Šimák (Němeček, Bejšák).

Rozhodčí: Ondřej - Hřídel, Hlaváč.   Vyloučení: 2:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 65

HC TÁBOR: Šrámek (Pulda) – Ondřej, Janda, Klíma, Mrázek, Bouška, Rottenberg, Bejšák – Suchan, Šimák, Němeček, Šindelář, Říha, Pospíchal, Špánek, Fencl, Kupka, Křepelka, Mohyla, Lang.

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Hlaváč (Gvenetadze) – Larisch, Tauer, Stejskal, Zikmund, Ješ, Koťa – Lakomý, Falta, Dohnal, Soukup, Krčma, Čevora.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality