ŽÁCI: Mladí kohouti okořenili uplynulý víkend třemi vítěznými vystoupeními

27.03.2024 00:43, autor: Pavel Šácha

Žákovské výběry HC Tábor vykázaly ve víkendových zápasech s tabulkově níže postavenými soupeři stoprocentní úspěšnost. Osmička rozdrtila jindřichohradecké Střelce, hráči 7. třídy si díky čtyřbrankové kanonádě ve druhé třetině odvezli výhru z Plzně a šesťáci ve vlnobití výsledkových zvratů nakonec potopili soupeře z Mladé Boleslavi.

8. třída

HC TÁBOR – STŘELCI JINDŘICHŮV HRADEC 13:1 (5:0, 2:0, 6:1)

Branky: 4. Hrehor, 12. Kahoun (Zeman), 13. Hák (Keltner), 15. Přitasil (Vondrák), 16. Hrehor (Hák), 23. Dohnal (Hrehor), 23. Vobořil, 48. Vobořil (Hrehor), 51. Lévai (Hrehor), 55. Hrehor (Kahoun), 57. Vondrák, 57. Hrehor (Keltner), 59. Lévai (Hrehor) – 59. Ondřej (Krbec). Rozhodčí: Květoň – Hlaváč. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváků: 55.
Složení táborského týmu: Plášil – Hrehor, Jaeger, Lévai, Novák, Keltner - Zeman, Trnka, Dohnal, Bartáček, Vondrák, Přitasil, Kahoun, Vobořil, Hák.

7. třída

PILSEN WOLVES – HC TÁBOR 4:7 (2:1, 0:4, 2:2)

Branky: 5. Vostracký (Růžička, Kočárek), 7. Vostracký (Růžička), 55. Růžička (Vostracký), 56. Scheerschmidt (Mrázek) – 4. Rezek (Dušek), 23. Svoboda (Vítovec), 26. Svoboda (Schwarz, Gruber), 34. Rezek (Dušek), 35. Dušek, 46. Svoboda (Dušek), 51. Pejša (Fris). Rozhodčí: Kasl – Dolhý, Hanzlík. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:3. Diváků: 14.
Složení táborského týmu: Janovský (Kašpar) – Miadok, Ručka, Kubašta, Janovská, Fabišík – Pejša, Vítovec, Rezek, Schwarz, Gruber, Dušek, Fris, Svoboda.

6. třída

HC TÁBOR – BK MLADÁ BOLESLAV 8:7 (4:3, 4:2, 0:2)

Branky: 2. Soldát (Babinský, Vaňek), 7. Pešina (Soldát, Babinský), 9. Babinský (Pešina, Soldát), 19. Paleček (Ošmyk), 30. Pešina (Babinský), 33. Vaňek (Babinský), 35. Babinský (Soldát, Pešina), 39. Babinský (Soldát, Pešina) – 17. Kramer (Kučera), 18. Trojan, 19. Kramer (Trojan, Krédl), 21. Kučera (Kubišta), 24. Kadeřábek (Ďuriš), 47. Kramer (Trojan), 52. Ďuriš (Kadeřábek). Rozhodčí: Lutovský – Lang. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:1. Diváků: 30.
Složení táborského týmu: Mareš (Kačena) – Dimitrova, Mládek, Vaněk, Paleček, Dimitrov, Komínek, Trojáček, Ošmyk, Pešina, Babinský, Kočí, Raszka, Zákostelecký, Slunečko, Vítů, Soldát.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality