Zástupci mládeže HC Tábor si převzali šek z projektu Kauflandu Puky pomáhají

30.04.2024 00:48, autor: Pavel Šácha

Na konci minulého týdne prožil táborský mládežnický hokej další příjemné okamžiky. Jeho dospělí i malí zástupci si oficiálně převzali šek v hodnotě 255 000 Kč od společnosti Kaufland, která je významným partnerem českého hokeje a v letošním roce iniciovala celorepublikovou akci Puky pomáhají. K předání šeku došlo přímo v táborské prodejně tohoto obchodního řetězce.

Zástupci mládeže HC Tábor si převzali šek z projektu Kauflandu Puky pomáhají


V rámci projektu Puky pomáhají rozdělil Kaufland mezi mládežnické kluby napříč republikou celkem 10 miliónů korun, a to na základě hlasování zákazníků ve 27 vypsaných regionech.

V tom jihočeském se největší přízni fanoušků z řad zákazníků těšil právě klub HC Tábor. Díky ní získal jako odměnu za své prvenství finanční příspěvek ve výši 120 000 Kč na činnost trenéra a spolu s dalšími cenami také účast na meziregionálním turnaji a speciální sadu dresů pro start v těchto kláních.
 Turnaj s účastí táborských kohoutků se uskutečnil v Brně a jeho součástí byly vedle turnajových zápasů také dovednostní soutěže na ledě i mimo něj a vědomostní soutěž. Táborské hokejové naděje nakonec obsadily v součtu všech hodnocení 4. příčku.

Více informací k průběhu meziregionálního turnaje Puky pomáhají v Brně najdete zde.      

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality