8. a 6. TŘÍDA: Hráči osmé třídy ukradli Spartě cenný bod, šesťáci opět žehrali na produktivitu

13.01.2017 00:56, autor: Pavel Šácha

Ligové žákovské výběry HC Tábor mají za sebou atraktivní domácí vystoupení proti pražské Spartě a před sebou náročná krajská derby ve Strakonicích. Povzbuzeni získaným bodem se silnými Pražany se k Otavě vypraví „osmáci“, naproti tomu jejich mladší souputníci budou skládat reparát za vysokou porážku, za kterou znovu stojí hlavně špatná koncovka.

HC Tábor - Sparta Praha

2:2 (0:1, 0:0, 2:1)

Sobota, 7.1.2017 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Kundrát (Adamec), Kundrát (Eremiáš).

  Vyloučení: 2:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 15:34  

HC TÁBOR: Machálek – Křepelka, Adamec, Kofroň, Šrubař, M. Janda, J. Janda, – Eremiáš, Kundrát, Havlíček, Ent, Sviták, Krch, Hanzal, Zátopek.

HC Tábor - Sparta Praha

1:8 (1:2, 0:3, 0:3)

Sobota, 7.1.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Kofroň (Eichler).

  Vyloučení: 3:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 23:29  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman - Šindelář, Duben, Kupka - Kofroň,Spěváček, Botka - Pufr, Kolací, Sabiniok.

Arpád Györi, trenér obou týmů HC Tábor - po utkání 8. třídy: „Kluci odehráli výborný zápas.Na jejich výkonu bylo vidět poctivé kolektivní pojetí podpořené výkonem brankáře Matyáše Machálka. Měli jsme i trošku štěstí, ale to k tomu patří, pokud se mu jde přístupem a hrou naproti. Každý takový výsledek nás může posunout dál.“ Po utkání 6. třídy: „Výsledek vypadá jednoznačně, ale z našeho pohledu je trošku krutý. V zápase jsme si vytvořili hodně šancí, ale naše produktivita je opravdu mizivá. Sparta nás v tomhle směru vyučovala. Problémy s koncovkou nás ale provází v podstatě po celou sezonu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality