8. a 6. TŘÍDA: Hráči osmé třídy ukradli Spartě cenný bod, šesťáci opět žehrali na produktivitu

13.01.2017 00:56, autor: Pavel Šácha

Ligové žákovské výběry HC Tábor mají za sebou atraktivní domácí vystoupení proti pražské Spartě a před sebou náročná krajská derby ve Strakonicích. Povzbuzeni získaným bodem se silnými Pražany se k Otavě vypraví „osmáci“, naproti tomu jejich mladší souputníci budou skládat reparát za vysokou porážku, za kterou znovu stojí hlavně špatná koncovka.

HC Tábor - Sparta Praha

2:2 (0:1, 0:0, 2:1)

Sobota, 7.1.2017 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Kundrát (Adamec), Kundrát (Eremiáš).

  Vyloučení: 2:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 15:34  

HC TÁBOR: Machálek – Křepelka, Adamec, Kofroň, Šrubař, M. Janda, J. Janda, – Eremiáš, Kundrát, Havlíček, Ent, Sviták, Krch, Hanzal, Zátopek.

HC Tábor - Sparta Praha

1:8 (1:2, 0:3, 0:3)

Sobota, 7.1.2017 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Kofroň (Eichler).

  Vyloučení: 3:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 23:29  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman - Šindelář, Duben, Kupka - Kofroň,Spěváček, Botka - Pufr, Kolací, Sabiniok.

Arpád Györi, trenér obou týmů HC Tábor - po utkání 8. třídy: „Kluci odehráli výborný zápas.Na jejich výkonu bylo vidět poctivé kolektivní pojetí podpořené výkonem brankáře Matyáše Machálka. Měli jsme i trošku štěstí, ale to k tomu patří, pokud se mu jde přístupem a hrou naproti. Každý takový výsledek nás může posunout dál.“ Po utkání 6. třídy: „Výsledek vypadá jednoznačně, ale z našeho pohledu je trošku krutý. V zápase jsme si vytvořili hodně šancí, ale naše produktivita je opravdu mizivá. Sparta nás v tomhle směru vyučovala. Problémy s koncovkou nás ale provází v podstatě po celou sezonu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality