8. TŘÍDA: Kolaps v prostředním dějství přivál na táborský led dvouciferný debakl

28.11.2013 02:27, autor: Pavel Šácha

Na svůj další zápas v ligové soutěži nebudou táborští „osmáci“ rozhodně vzpomínat v dobrém. Proti českobudějovickému favoritovi sice vyrukovali velmi směle, sedmibranková lavina ze druhé třetiny je ovšem zavalila velkým zklamáním.

8. TŘÍDA: Kolaps v prostředním dějství přivál na táborský led dvouciferný debakl

HC Tábor - HC České Budějovice

2:11 (1:2, 0:7, 1:2)

Sobota, 23.11.2013 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Řezáč, M. Šedivý.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bílý – Hubata, Volčík, Bouška, Adamec – Harazin, Řezáč, Bednář – Štekr, D. Šedivý, M. Šedivý – Šilháb, Přívozník, Camrda.

Pavel Ježek, trenér 8. třídy HC Tábor: „Zápas s favoritem jsme začali dobře, jenže pak přišla úprava ledu a naši hráči včetně brankáře začali vyrábět jednu hrubku za druhou. Budějovičtí se chytili a nasázeli nám ve druhé třetině neuvěřitelných sedm gólů. Poslední třetina už se dohrávala jen z 'povinnosti'.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality