8. TŘÍDA: Táborští tentokrát udrželi na uzdě strojvůdce Nováka i celou jeho Lokomotivu

20.10.2015 20:06, autor: Pavel Šácha

Výrazným vítězstvím táborského mužstva skončilo odvetné okresní derby nejstarších žákovských výběrů. Soupeř upravil skóre na přijatelnější rozdíl až v závěrečných minutách zápasu.

HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

10:5 (5:0, 1:0, 4:5)

Sobota, 17.10.2015 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Brouček 4, Eremiáš 2, Slabý, Matoušek, Berka, Duda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šatný - Pavlát, Dančišin, Foral, Gargula, Kofroň - Matoušek, Duda, Berka - Slabý, Eremiáš, Brouček - Fáber, Růžička.

 Pavel Ježek, trenér 8. třídy HC Tábor: "Vydařil se nám úvod utkání a zhruba už po deseti minutách hry jsme vedli 4:0. Na soupeře, kterým nám vzal v prvním utkání bod, a hlavně na Nováka, který jeho hru táhne jsme se tentokrát velmi dobře připravili. Až na konci za stavu 10:1 jsme si to trochu pokazili a nechali hosty dát čtyři góly, ale to už pochopitelně odešla koncentrace. Musím kluky pochválit. Chyběl nám jeden z nejlepších hráčů tohoto ročníku Lang, který jel s dorostem do Benátek, mužstvo ale v posledních utkáních hraje výborně kolektivně a působí jako dobrá parta."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality