8. TŘÍDA: Tým Tábora se proti Strakonicím vytáhl a připsal si druhé vítězství

31.10.2017 01:16, autor: Pavel Šácha

Nejstarší žákovský výběr má za sebou náročný program dvou zápasů během dvou dnů. Ve čtvrtečním utkání na Slavii dovedli Táborští své sympatické úsilí pouze k přijatelnému výsledku po dvou třetinách, ale na jejich konto nakonec přece jen přibyl další dvouciferný příděl. Naproti tomu domácí vítězný duel se Strakonicemi zavál do šatny „osmáků“ HC Tábor dobrou náladu i čerstvý příděl optimismu.

Slavia Praha - HC Tábor

11:1 (3:1, 1:0, 7:0)

Pátek, 27.10.2017 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Mareš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sviták, Apoštol - Voráček, Janda, Herda, Klečacký, Vylít - Kolací, Zátopek, Syrovátka, Makovec, Mareš, Koreš.

HC Tábor - HC Strakonice

6:4 (1:2, 4:1, 1:1)

Sobota, 28.10.2017 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Zátopek (Koreš), Koreš (Mareš), Vylít (Zátopek), Mareš (Vylít), Mareš (Koreš), Koreš (Mareš).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Jansa, Apoštol – Voráček, Janda, Herda, Klečacký, Vylít – Kolací, Zátopek, Sabiniok, Syrovátka, Makovec, Mareš, Koreš.

Jan Boháč, trenér 8. třídy HC Tábor – po utkání na Slavii: „Odehráli jsme velmi slušné dvě třetiny, po kterých to bylo jen 4:1 pro domácí. O to větší škoda je, že jsme v té třetí i vinou únavy udělali hodně chyb a napadaly nám tam góly. Vzhledem k prvním dvěma třetinám je pro nás ale konečný výsledek přece jen dost krutý.“ Po utkání se Strakonicemi: „Kluci celý zápas příkladně odmakali. Měli jsme v něm sice i štěstí, ale jsme moc rádi, že se nám podařilo s tak kvalitním soupeřem vyhrát. Zápas měl díky tomu náboj až do konce. Nám v něm velmi dobře zachytal brankář a střelecky se prosadili ti hráči, od kterých to očekáváme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality