8. TŘÍDA: Tým Tábora se proti Strakonicím vytáhl a připsal si druhé vítězství

31.10.2017 01:16, autor: Pavel Šácha

Nejstarší žákovský výběr má za sebou náročný program dvou zápasů během dvou dnů. Ve čtvrtečním utkání na Slavii dovedli Táborští své sympatické úsilí pouze k přijatelnému výsledku po dvou třetinách, ale na jejich konto nakonec přece jen přibyl další dvouciferný příděl. Naproti tomu domácí vítězný duel se Strakonicemi zavál do šatny „osmáků“ HC Tábor dobrou náladu i čerstvý příděl optimismu.

Slavia Praha - HC Tábor

11:1 (3:1, 1:0, 7:0)

Pátek, 27.10.2017 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Mareš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sviták, Apoštol - Voráček, Janda, Herda, Klečacký, Vylít - Kolací, Zátopek, Syrovátka, Makovec, Mareš, Koreš.

HC Tábor - HC Strakonice

6:4 (1:2, 4:1, 1:1)

Sobota, 28.10.2017 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Zátopek (Koreš), Koreš (Mareš), Vylít (Zátopek), Mareš (Vylít), Mareš (Koreš), Koreš (Mareš).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Jansa, Apoštol – Voráček, Janda, Herda, Klečacký, Vylít – Kolací, Zátopek, Sabiniok, Syrovátka, Makovec, Mareš, Koreš.

Jan Boháč, trenér 8. třídy HC Tábor – po utkání na Slavii: „Odehráli jsme velmi slušné dvě třetiny, po kterých to bylo jen 4:1 pro domácí. O to větší škoda je, že jsme v té třetí i vinou únavy udělali hodně chyb a napadaly nám tam góly. Vzhledem k prvním dvěma třetinám je pro nás ale konečný výsledek přece jen dost krutý.“ Po utkání se Strakonicemi: „Kluci celý zápas příkladně odmakali. Měli jsme v něm sice i štěstí, ale jsme moc rádi, že se nám podařilo s tak kvalitním soupeřem vyhrát. Zápas měl díky tomu náboj až do konce. Nám v něm velmi dobře zachytal brankář a střelecky se prosadili ti hráči, od kterých to očekáváme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality