B-tým dorostu přehrál v domácí derniéře na veselském ledě Rytíře z Vlašimi

09.03.2020 23:55, autor: Pavel Šácha

Veselská záloha dorostu HC Tábor se o víkendu rozloučila s domácími diváky hladkou výhrou nad soupeřem z Vlašimi. S ligovým ročníkem se mužstvo rozloučí nedělním zápasem v Písku.

HC Tábor B/Veselí – HC Rytíři Vlašim 6:2 (4:0, 1:2, 1:0)

Branky HC Tábor B/Veselí: Řehoř (Krch, Koreš), Řehoř (Kovaříček), Dohnal (Klípa), Svoboda (Řehoř), Řehoř (Klípa, Koreš), Kovaříček.
Sestava vítězného týmu: Havel, Sviták - Vylít, Koutenský, Klípa, Punda, Krch, Šturma, Svoboda, Dohnal, Kolací, Souš,  Koreš, Řehoř, Šachl, Kovaříček,

Martin Makovec, vedoucí týmu HC Tábor B/Veselí: „Poslední domácí utkání sezóny s Rytíři z Vlašimi jsme rozehráli výborně. Byli jsme jasně lepším týmem a první třetina skončila 4:0 v náš prospěch. Druhá část byla vyrovnaná, přičemž hosté v ní dost přitvrdili. Třetí třetina byla hodně neuspořádána a přinesla mnoho vyloučení na obou stranách. Bohužel se do hry mnohdy zapojili i rodiče a svým neuváženým chováním zrovna nepřispěli k důstojnému průběhu zápasu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

 • DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

  Po 09.03. |

  Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

   

 • PRVNÍ DÍL PŘEDKOLA PRO DOMÁCÍ

  So 07.03. |

  Předkolo play-off druholigové skupiny Střed odstartovalo v sobotu prvními zápasy. HC Klatovy - HC Kobra Praha 4:2 (2:0, 1:0, 1:2), branky: D. Roubal 3, Procházka - Bárta, Davídek, 380 diváků. HC Příbram - David Servis České Budějovice 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), branky: Šinágl 2, Káník, Čurda, Rohlík - Silný, Kronus, 1048 diváků. Druhé zápasy se hrají v pondělí v Praze, resp. v Českých Budějovicích.

Starší aktuality