Béčko dorostu zahájilo ligovou nadstavbu, po porážce od Motoru dobylo Beroun

05.11.2019 23:58, autor: Pavel Šácha

Veselské B-mužstvo dorostu HC Tábor vstoupilo o uplynulém víkendu dvěma zápas do nadstavbových ligových bojů. Na úvod této části soutěže se jeho hráči museli sklonit před zálohou českobudějovického Motoru, jen o den později už se ale radovali z vítězství na ledě Berouna.

HC Tábor B/Veselí – Motor České Budějovice 1:7 (0:5, 0:1, 1:1)

Branka: Dohnal (Kovaříček).
Sestava HC Tábor B/Veselí: Havel (Sviták) - Klípa, Vylít, Šturma, Koutenský, Koreš, Janda, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Mareš, Dohnal, Makovec.
Martin Makovec, vedoucí mužstva HC Tábor B/Veselí: „Českobudějovičtí využili pauzy svého áčka, a tak jsme měli možnost odehrát utkání "extraligové úrovně". Vysoké tempo hry bylo z naší strany bohužel narušeno hned třemi vyloučeními v rychlém sledu, která dokázal soupeř využít. Po první třetině jsme prohrávali o pět branek. Druhá a třetí třetina se nesla ve znamení mnoha oslabení a přesilovek na obou stranách. My jsme ty své nedokázali proměnit. Soupeř potrestal všechna naše zaváhání. Na začátku této části soutěže to pro nás byla velká zkušenost.“

HC Berounští Medvědi – HC Tábor B/Veselí 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Branky: Šachl (Dohnal, Mareš), Řehoř (Makovec, Šachl), Zátopek (Klípa, Kovaříček).
Sestava HC Tábor B/Veselí: Havel (Sviták) – Klípa, Vylít, Šturma, Janda, Koreš  Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Mareš, Dohnal, Šachl, Řehoř, Makovec.
Martin Makovec: „Po sobotním zápase a první třetině utkání v Berouně se kluci poučili a zjistili, že bez bruslení to nepůjde. Za první třetinu jsme měli zbytečně tři vyloučené. Druhá a třetí třetina sice nebyla bohatá na góly, zato však mužstvo začalo 'hrát hokej'. Radost na naší střídačce byla oprávněná, nicméně kluci na sobě budou muset hodně zapracovat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality