ČEZ Cup 2019 opepřily hokejové naděje kvalitními výkony i nadšením

05.12.2019 19:53, autor: Pavel Šácha

Turnaj malých hokejistů ročníku 2012 a mladších ČEZ Cup 2019 už je minulostí. V kláních, která klub HC Tábor uspořádal ve spolupráci se svým významným partnerem, Jadernou elektrárnou Temelín – Skupinou ČEZ, se vedle domácích benjamínků představily tým Lokomotivy Veselí nad Lužnicí, Škody Plzeň, Motoru České Budějovice a jindřichohradeckých Střelců.

ČEZ Cup 2019 opepřily hokejové naděje kvalitními výkony i nadšením

Na obou přichystaných kolbištích se odvíjely urputné boje, ve kterých hokejové naděje dokazovaly, jak velký výkonnostní skok udělaly.

V turnaji A-týmů zvítězili Veselští před domácím HC Tábor, mezi B-týmy vládla Plzeň před Motorem a Střelci (táborští hráči skončil pátí, byť porazili Motor 4:1 a všem dalším soupeřům podlehli o jediný gól). Výsledky jednotlivých utkání a statistiky zastínila radost z hry v kombinaci s nezměrným úsilím všech aktérů turnaje.

Zápolení na ledě přibližuje i fotogalerie Tomáše Danka.        

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality