Deváťáci doma sestřelili poslední Letce, doma slavili i hráči osmé a sedmé třídy

09.12.2019 23:57, autor: Pavel Šácha

Žákovské výběry HC Tábor mají za sebou další mistrovská vystoupení. Hráči deváté a sedmé třídy bojovali s letňanskými vrstevníky. Starší tým od Jordánu bez potíží potvrdil nezpochybnitelnou roli favorita a nasázel dosud nebodujícímu soupeři dvanáct gólů. Dvouciferné vítězství nakonec oslavili po divoké přestřelce sousedů z prostředních pater tabulky také sedmáci. Zbylé žákovské celky Tábora se popasovali s píseckými Králi. Mužstvo osmé třídy svůj duel zvládlo a nadále zůstává na třetí příčce tabulky v závěsu za dvojicí Motor České Budějovice – Škoda Plzeň. Šestá i pátá třída soupeřům od Otavy těsně podlehly.

9. třída: Tábor – Letňany 12:1 (3:1, 4:0, 5:0, Kupka 3, Sabiniok 2, Řehoř 2, Eremiáš 2, Duben, Seidl, Lutovský).
8. třída: Tábor – Písek 4:2 (2:1, 0:0, 2:1, Mužík 2, Botka, Křepelka).
7. třída: Tábor – Letňany 10:7 (3:3, 4:4, 3:0, Klatovský 3, Kostka 2, Podzimek 2, Bačo, Suda, Skoumal).
6. třída: Tábor – Písek 3:4 (0:2, 2:2, 1:0, Ryšavý, Botka, Samec).
5. třída: Písek – Tábor 7:6 (2:1, 2:1, 3:4, Čaněk 3, Severa 2, Švadlena).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality