DOROST: Ohromné nasazení a skvělý Korytar na úspěch v Jihlavě nestačili

13.09.2019 23:41, autor: Pavel Šácha

Táborští dorostenci vstoupili ve čtvrtek do bojů v novém extraligovém ročníku. Hned na úvod prošli mimořádně náročnou prověrkou na ledě Dukly Jihlava. Horácký stadion nakonec opouštěli smutní, avšak s otevřeným hledím. S favoritem, jehož barvy hájily loňské klíčové opory kohoutů Marek Janda, Jan Nevšímal a Adam Eremiáš, držel tým Tábora až do 44. minuty nerozhodný stav 1:1. Odpověď na rozdílový gól Bulíka už ale nenašli a nadšený defenzivní výkon podpořený famózním Korytarem zůstal bez bodové odměny.

HC Dukla Jihlava - HC Tábor

2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Čtvrtek, 12.9.2019 17:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 26. Sapík (Janda, Eremiáš), 44. Bulík (Pavelec, Šabatka) - 18. Cháb (Matašovský, Vaněk).

Rozhodčí: Mejzlík - Kotrba, Polák.   Vyloučení: 3:6   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 89

HC DUKLA JIHLAVA: Maláč (Pulda) – Hrbek, Adam, Janda, Sapík, Vranka, Macek - Sopotnik, Eremiáš, Pavelec - Nevšímal, Melenovský, Jungwirth - Juřička, Zdarsa, Mlejnek - Šabatka, Báťa, Bulík.

HC TÁBOR: Korytar - Kofroň, Herda, Bečvařík, Šťastný, Adamec, Kohout - Vaněk, Matašovský, Cháb - Šimák, Suchan, Souš - Krch, Kofroň, Čančura.


Petr Bačo, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „V Jihlavě jsme uhráli dobrý výsledek a byla to prohra se vztyčenou hlavou. Soupeř byl jasně lepší, ale nám se dařilo eliminovat jeho útočnou hru soustředěnou defenzívou. Zázračně chytal Korytar, na tom náš výkon stál. Hráči ale podali i přes porážku extrémně bojovný výkon a za to jim patří pochvala.“
V sobotu od 12.15 hodin se táborští mladíci poprvé představí doma. Za soupeře jim bude mužstvo pardubického Dynama, které v úvodním kole nemilosrdně smetlo hráče českobudějovického Motoru vítězstvím 9:0.    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality