DOROST: Pražané u Jordánu nepochodili, táborští hráči jsou o šest bodů bohatší

14.01.2020 22:37, autor: Pavel Šácha

Výborná práce! Táborští dorostenci mají zdárně za sebou extraligový dvojboj s pražskými účastníky bojů o udržení. Po ohromně důležité výhře nad Kobrou si o den později poradili i s poslední Hvězdou a díky nesmírně cennému šestibodovému zisku se usadili na třetí příčce tabulky. Stejně jako čtvrtá jihlavská Dukla mají mladí kohouti na kontě 18 bodů a hájí tříbodový odstup od Šumperka, zatímco na vedoucí dvojici České Budějovice, Vsetín ztrácejí čtyři body.

DOROST: Pražané u Jordánu nepochodili, táborští hráči jsou o šest bodů bohatší

HC Tábor - HC Kobra Praha

5:2 (0:1, 4:0, 1:1)

Čtvrtek, 9.1.2020 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 22. Šimák (Eremiáš), 23. Suchan (Matašovský), 26. Kundrát (Kofroň, Eremiáš), 36. Eremiáš (Kundrát, Cháb), 42. Matašovský (Suchan) - 20. Procházka (Rejna, Bauer), 46. Frydrich (Strnad, Bucek).

Rozhodčí: Jílek - Zíka, Kotounová.   Vyloučení: 10:11 - navíc král (Kobra) 10 minut OT a hráčská lavice Kobry 20 minut.   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Korytar (Prchlík) - Kofroň, Janda, Bečvařík, Herda, Kohout, Adamec, Polák - Cháb, Eremiáš, Kundrát – Šťastný, Matašovský, Suchan – Bašta, Šimák, Vaněk, Souš, Čančura.

HC Tábor - Hvězda Praha

4:1

Pátek, 10.1.2020 16:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 22. Eremiáš (Šimák), 25. Cháb (Eremiáš, Kofroň), 26. Kundrát (Kofroň, Eremiáš), 47. Kundrát (Eremiáš, Šimák) – 21. Hron (Náhončík, Jurak), rozhodčí: Pokorný – Štofa, Kučera, vloučení: 10:8 – navíc Pírs (Hvězda) 10 minut OT, využití: 3:1.

Rozhodčí: Pokorný – Štofa, Kučera.   Vyloučení: 10:8 - navíc Pírs (Kobra) 10 minut OT   Využití: 3:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Korytar (Prchlík) - Kofroň, Janda, Bečvařík, Herda, Kohout, Adamec, Polák - Cháb, Eremiáš, Kundrát - Čančura, Matašovský, Suchan - Bašta, Šimák, Vaněk, Souš.


René Skalický, asistent trenéra dorostu HC Tábor – po utkání s Kobrou: „Ve dvojutkání s Kobrou a Hvězdou Praha jsme byli nuceni plně bodovat, a tomu také hned první utkání s Kobrou odpovídalo. Soupeře jsme v první třetině jasně přehrávali, ale vedoucí gól se nám dát nepodařilo. Naopak soupeř se po naší hrubce z ojedinělé akce na konci třetiny ujal vedení. Na začátku druhé třetiny se nám podařilo odskočit třemi rychlými góly až na 3:1 a soupeř se uchýlil ke své typické nečisté hře, za kterou byl ale sudím po právu trestán. Za pomoci přesilových her jsme pak skóre vytáhli až na 5:1 a v poslední třetině jsme začali udržovat stav a šetřit síly na druhý zápas s Hvězdou. Kobra výsledek už jen korigovala, na obrat už ale neměla síly.“ Po utkání s Hvězdou: „Hráli jsme s posledním mužstvem tabulky, ale průběh zápasu tomu vůbec neodpovídal. Hráči Hvězdy po celý zápas výborně bruslili a byli daleko nebezpečnější než o den dříve Kobra. V prvních minutách nás soupeř dokonce zatlačil do defenzívy, ze které jsme se vymanili až po důrazném pádu 'z hrušky dolů'. Přes naši zvýšenou snahu přesto zůstala třetina bez gólu. Ve druhé části se Hvězda ujala vedení, dostala větší elán a začalo to s námi vypadat zle. Naštěstí nás opět podržel 'duch' druhých třetin a výsledek jsme rychlými třemi góly otočili. Když jsme v průběhu třetí třetiny přidali čtvrtý gól, bylo o výsledku rozhodnuto, a to i přesto, že se Hvězda nadále usilovně snažila dobrým pohybem zápas zvrátit. Zisk šesti bodů za víkend byl pro nás při pohledu na tabulku vysloveně klíčový. Teď je potřeba, abychom na něj o dalším víkendu zase navázali.“

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality